“Kvalitní suroviny”

Kuchyně: Suši, Japonská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné sushi z kvalitních surovin. Snad jediná poznámka by byla k nigiri, tj. větší množství rýže a slabší plátek ryby by byl lepší. Kombinace mečouna s mangem je zajímavá.

Datum návštěvy: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli barbora_579.

Recenzováno: 16. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Již druhým rokem jsem zde slavila oslavu narozenin, letos osmnáctých. Servírka byla velmi milá a příjemná, ochotná nám pomoci.
Sushi nás opět nezklamalo a dezert byl naprosto perfektní, není co vytknout.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Y508PHlenah.
Recenzováno: 4. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší sushi restaurace co jsem navštívil v České Republice.Obsluha velmi pozorná a milá.Rozhodně doporučuji vyzkoušet

Poděkujte uživateli Y5777IJdavidb.
Recenzováno: 9. října 2019

Jednoznačně doporučuji navštívit milovníkům sushi. Nicméně i ti, kdo nejsou právě fanoušci této tradiční japonské pochoutky si v jídelníčku najdou své oblíbence. Vynikající suroviny, příjemná obsluha. I přes trochu vyšší ceny stojí za to navštívit.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli H7398CQdavidg.
Recenzováno: 27. srpna 2019

Nechala jsem si sushi dovést do práce... sushi teda výborné, ale myslím si že někdo koho nebaví rozvážet a komunikovat s lidmi by určitě neměl dělat rozvozce ještě pro tak výbornou restauraci.. nejvíc nepříjemnou paní jsem ještě teda neviděla.. dovést sushi už si určitě nenechám jedině osobně!!!

Poděkujte uživateli Paťá K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gókaná Japanese Restaurant, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gókaná Japanese Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!