“Obyčejně jsme moc spokojeni, ale poslední objednávka byla trochu odbytá”

Gókaná Japanese Restaurant
Č. 10 z 393 Restaurace v Ostravě
Kuchyně: Suši, Japonská
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 1. ledna 2020

Vždy jsme s kvalitou jídla a službami velmi spokojeni. Na Silvestra jsme si ale objednali sushi a lusky edamame domů a lusky nebyly očištěné - byly pokryté pěnou a nečistotami z toho, jak se vařily, a nebyly ani osolené.

Poděkujte uživateli AlePoh.

Recenzováno: 31. prosince 2019

Restaurace si drží vysoký standard, skvělé sushi (v Ostravě jednoznačně nejlepší), skvělé miso polévky. Doporučuji vyzkoušet Izakaya menu - cokoliv. Obsluha je příjemná, nebojte se zeptat, umí dobře doporučit.

Datum návštěvy: prosinec 2019
1  Poděkujte uživateli VladaDr.
Recenzováno: 29. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné sushi z kvalitních surovin. Snad jediná poznámka by byla k nigiri, tj. větší množství rýže a slabší plátek ryby by byl lepší. Kombinace mečouna s mangem je zajímavá.

Datum návštěvy: prosinec 2019
2  Poděkujte uživateli barbora_579.
Recenzováno: 16. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Již druhým rokem jsem zde slavila oslavu narozenin, letos osmnáctých. Servírka byla velmi milá a příjemná, ochotná nám pomoci.
Sushi nás opět nezklamalo a dezert byl naprosto perfektní, není co vytknout.

Poděkujte uživateli Y508PHlenah.
Recenzováno: 4. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší sushi restaurace co jsem navštívil v České Republice.Obsluha velmi pozorná a milá.Rozhodně doporučuji vyzkoušet

Poděkujte uživateli Y5777IJdavidb.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gókaná Japanese Restaurant, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gókaná Japanese Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!