“Skvělá restaurace”

Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Možnosti stravování: Donáška, Rezervace
Recenzováno: 29. října 2020

Dnes Výborné jako vždy.
Tuto restauraci miluje celá má rodina. Vřele doporučuji !!!! Bohužel v dnešní době není možné užít si příjemné obsluhy, atmosféry při posezení v restauraci, kdy je příjemné sledovat kuchaře při přípravě sushi.
Tak alespoň využijte objednávkový systém.
Děkuji celému personálu a přeji hodně úspěchu a zdraví!

Poděkujte uživateli 307_rkag.

Recenzováno: 1. září 2020

Tato restaurace splňuje vše. Kvalitu, preciznost, zážitky. Velmi příjemné prostředí, milá obsluha, profesionální kuchaři na které se můžete dívat s radostí při přípravě Vašeho sushi, které chutná prostě dokonale. Navíc velmi zajímavý design nádobí :) Za mě určitě doporučuji.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli VladkaBorovcova.
Recenzováno: 19. června 2020 prostřednictvím mobilu

Vždy jsme moc spokojení a to nejen se sushi, výborná kuchyně, prijemna a zkušená obsluha, nejlepší polévka saké gyru, tasticky gyoza.. a výborné hlvni jidla vseho druhu

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 24krist_nap.
Recenzováno: 1. března 2020

Gókaná je restaurace, na kterou může být Ostrava pyšná, a kde dostanete skutečnou kvalitu bez zakolísání.
Od odpovídajícího interiéru a akurátní obsluhy po výborné sushi, které v našem případě zatím jiné nepředčilo. Vedle něj nabízí restaurace i měnící se nabídku jiných jídel, která si s kvalitou sushi nezadá a stejně tak stojí rozhodně za vyzkoušení.
Celkově se nejedná o nejlevnější restauraci v rámci svého pole působnosti, zato ve zdejším podání přesně platí, že raději méně často, ale zato pořádně. Pokud vám sushi a japonská kuchyně něco říká, odsud neodejdete zklamaní.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli 925nj.
Recenzováno: 20. února 2020

Máme to tady rádi. Svěží design, příjemné prostředí i obsluha. Je to sázka na jistotu. Sushi je jak má být. Kvalitní a krásně udělané, pevné a z kvalitních surovin. Servírované na krásném nádobí. Občas trochu bojujeme s velikostí kousků, které je těžké uchopit do hůlek a strčit pak celé do pusy... Jediné, co vytýkáme je, že bez rezervace jsme zatím neměli šanci na místo. Už jsme se poučili a stůl rezervujeme předem.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Miriam P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gókaná Japanese Restaurant, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Gókaná Japanese Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!