“Čekali jsme víc”

Kuchyně: Španělská
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace jako taková je velmi pěkně udělaná. Příjemné prostředí a velmi příjemní a profesionální číšníci. Problém byl to hlavní......jídlo.
První nás zaskočil rozdíl mezi jídelním lístkem na internetu a přímo v restauraci. To co si přítelkyně vybrala na internetu nakonec vůbec nepodávali.
Další věc byla když nám na talíři donesli vysušené kuřecí maso, nedovařené brambory, nějakou tu zeleninu a to všechno vlažné.
Restaurace sice naláká svým vzhledem ale co se týče jídla tak příště sáhneme asi trochu jinde.
Chtělo by to doladit, případně zaměstnat nového kuchaře.

Poděkujte uživateli 446va_ekp.

Recenzováno: 9. listopadu 2019

Byli jsme zde vícekrát. Vždy perfektní zážitek a to už od samotného prostředí restautantu, přes rychlost a vstřícnost obsluhy až po skvělá jídla. ! Dostatek místa k parkování na vlastním parkovišti, venkovní posezení, dětské hřiště

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 400lexus.
Recenzováno: 21. října 2019

Velké díky provozním a obsluze restaurace La Vida, která se postarala o naše dvě naprosto nezapomenutelné akce s cateringem a službami na vysoce profesionální úrovni! Jsem poměrně náročný host a mé požadavky rozhodně nebyly standardní. Jak provozní, tak další personál restaurace se jich zhostil s naprostou grácií a ochotou, která, byť by měla být v těchto typech zařízení standardem, je v našich podmínkách stále spíše výjimkou.

Při plánování nebyl s ničím problém, provozní vyhověl i těm nejnáročnějším požadavkům a představám. Ve finále šlo o dva večery, na které budeme jak my, tak hosté rádi vzpomínat. Jen málokterá restaurace se může pochlubit tak ochotnou, vstřícnou a milou obsluhou jako Vy.

Velkým plusem jsou překrásné prostory restaurace, slavnostní výzdoba a především kuchyně, která uspokojí i chuťové pohárky těch nejnáročnějších strávníků. V poměru cena vs. kvalita nemáte konkurenci! Ještě jednou moc děkuji a vřele doporučuji všem, kteří touží po gastronomickém zážitku i soukromé akci, která bude díky vedení a personálu La Vidy nezapomenutelná! Rádi se k Vám budeme vracet. DĚKUJEME!

Poděkujte uživateli Cestovatelka12345.
Recenzováno: 6. srpna 2019

Jídla chutná, pěkná prezentace včetně desertu. Doporučuji svíčkovou a wellington :-). Obsluha přátelská.

Poděkujte uživateli Patrik P.
Recenzováno: 3. srpna 2019

Naprostá spokojenost, jídlo úžasné, chuťově na 1*, tak příjemnou a ochotnou obsluhu jsme dlouho nezažili. Přejeme hodně spokojených zákazníků.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Andrea R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace La VIDA, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Restaurace La VIDA? Sdílejte své zkušenosti!