“Simply the best”

Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Jsem moc rád, že se GUEST do Ostravy vrátil. Zážitek opravdu z každého sousta... od předkrmu, polévku ... přes hlavní jídlo až k nejlepšímu dezertu EVER - Crème brûlée - bílá čokoláda a pistácie.

Poděkujte uživateli stanislavk889.

Recenzováno: 17. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili již podruhé, poprvé od jejího přestěhování do nových prostor, a určitě ne naposledy. Zde se nikdy nezklamete. Vynikající víno, naprosto báječné jídlo vařené s nadšením a láskou. ❤️ Určitě zase brzy přijdeme a těšíme se na další kulinářský zážitek. Personál velmi milý, šéfkuchař komunikativní, je vidět, že mu na spokojenosti hostů velmi záleží. Jsme opravdu velmi spokojeni a nadšeni. Večeře zde je taková malá nevšední událost. Doporučuji všem tento zážitek prožít.

2  Poděkujte uživateli 858kate_inaj.
Recenzováno: 16. listopadu 2019

Příjemné a moderní prostředí, milý a profesionální personál, sympatický a kreativní šéfkuchař, jídlo pěkně upravené a velmi chutné, dezert excelentní, porce by mohly být o trochu větší, jinak maximální spokojenost a krásný zážitek.

Poděkujte uživateli turist9080.
Recenzováno: 15. listopadu 2019

Navštívili jsme již po několikáté a vždy odcházíme naprosto nadšeni ... Jídlo vypadá nádherně a ta chuť ... prostě boží.

Poděkujte uživateli evaraskova.
Recenzováno: 15. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Absolutní pecka !!!!! Příjemna atmosféra, skvělý servis a perfektně chuťově vyvážené jídlo.
Vždy max spokojenost a jsem rád, že se vrátili do Ostravy.

Poděkujte uživateli René G.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Guest Restaurant Francais, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Guest Restaurant Francais? Sdílejte své zkušenosti!