“VYNIKAJÍCÍ !”

Kuchyně: Francouzská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Pro sobotni rodinny obed jsme nemohli vybrat lepe. Pozornost sefkuchare na uvod, skvela cibulacka i carpaccio, velmi chutny byl i rozpeceny chleb s Cafe-de-Paris maslem. Hlavni chody byly skvele vsechny, panenka primo excelentni, zauzene slavky taky nadchly. Vrchol prisel v podobě dezertů .. meli jsme vsechny, nelze slapnout vedle, navic krasne i pro oko. Závěrečná pozornost opet prezentovaná primo majitelem/sefkucharem Simonem. Obsluha příjemná a rychla. Velmi dobry pomer cena/kvalita! Bezesporu jedna z nejlepsich restauraci v Ostrave. Snadne parkovani v blizkem okoli. Urcite doporucujeme.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Petr J.

1620255 recenzí

Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Dle recenzi jsme se vydali s očekáváním nevsedniho zážitku, dobré parkování v centru Ostravy na přilehlém parkovišti, restaurace v dobe oběda (13 hodin vsedni den) zcela prázdná. Vřelé přijetí obsluhou, rychlý servis. Hlavni chody z menu ale těžký podprůměr, jak když si uvarite na koleji.. kuřecí křídla studena, těstoviny rozvařené, Boloňská směs jak z konzervy. Doporučuji na rychlý oběd když není nic jiného k dispozici, ale nečekejte žádný zázrak...

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli marekd81.
Recenzováno: 27. prosince 2019

Jídlo opravdu skvělé. Prostředí trochu bufetové, malý výběr vín. Překvapivé představení amuche-bouche v angličtině, pravděpodobně kuchařem - majitelem. Obsluha milá, profesionální, až na ten závěr, kdy otevřeli zadní dveře a táhl na nás studený průvan.
Kvůli jídlu příjdeme příště znova.

Poděkujte uživateli skl987.
Recenzováno: 20. prosince 2019

Včera jsme měli malý firemní oběd v Guest. Jedním slovem ZAŽITEK, který doporučují. Velice příjemná obsluha, která ví, co doporučit. Přivítání malým dárkem od šéfa kuchyně opravdu potěšila. Jídlo vymazlene do posledního detailu. Zakončení čokoládovym dezertem. Myslím, že změna z Mariánských Hor prospěla!!! Velké díky a vidíme se !! See ya

Poděkujte uživateli mattonim.
Recenzováno: 20. prosince 2019

Nově na Smetanovo náměstí 10. Jednoduchý a moderní interiér. Jíst v jedné z nejlepších restaurací nemusí hosta zruinovat. Všechny chody byly vynikající. Vybírali jsme francouzskou klasiku, kohouta či kure na víně. Cení se hlavně kuchařské umění bez ohledu na cenu. Milý a skvělý přístup personálu – starali se o nás. Atmosféra i obsluha byla velmi příjemná a určitě přijdeme zase.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Veronika O.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Guest Restaurant Francais, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Guest Restaurant Francais? Sdílejte své zkušenosti!