“Sobotní oběd”
Recenze Na Skok

Na Skok
Č. 104 z 391 Restaurace v Ostravě
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Takový náhlý sobotní nápad zajít sem po delší době na oběd byl fakt dobrý. Příjemné prostředí, možnost si ještě před tím než se úplně ochladí, posedět na venkovní zahrádce. Skvělé kuřecí prsíčko plněné špenátem, šunkou a nivou. Moc jsme si pochutnaly. Mohu doporučit.

2  Poděkujte uživateli Jana B.

Recenzováno: 30. října 2016 prostřednictvím mobilu

Zavítali jsme zde na večeři, byla to spontánní akce. Nejsem zrovna fanda "domáckého" prostředí v restauracích, takže interiér mě neoslovil. Nicméně jídlo můj dojem zlepšilo. Měla jsem špagety s vepřovou panenkou a houbami a musím říct, že to bylo vynikající! Přítel měl kuřecí medailonky na medu a taky mu chutnalo. Jídlo jsme měli na stole během chvilky a obsluha byla příjemná.

Datum návštěvy: říjen 2016
Poděkujte uživateli Kopinda.
Recenzováno: 22. července 2016

Příjemná obsluha, domácí kuchyně, pěkný interiér a posezení na zahrádce v letních měsících. Velké plus pro mě že je tato restaurace nekuřácká :)

Datum návštěvy: září 2015
Poděkujte uživateli pitrikf.
Recenzováno: 6. července 2016 prostřednictvím mobilu

Chodíme zde docela často na oběd a je to velmi příjemná restaurace i s velice příjemnou obsluhou.Jídlo dosti,dosti chutné a pivo taky chutná
I když ve vnitřním malinké ale je to tam útulné.
Ale nikdy se nám nestalo(naštěstí),že bychom si nesedli.

Datum návštěvy: červen 2016
Poděkujte uživateli Radek T.
Recenzováno: 8. března 2016

Na Skok je útulná nekuřácká hospůdka i restaurace - záleží jen na vás, jestli zajdete s přáteli na pivo, nebo s rodinou na večeři. V obou případech vás čeká nesmírně milá obsluha, až chvílemi nabudete dojem, že jste na návštěvě u přátel. Poctivé domácí jídlo ve škále od tvarůžek k pivu až po skvělý steak. A v létě příjemná zahrádka jako bonus.

Datum návštěvy: březen 2016
Poděkujte uživateli Karin L.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Na Skok, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Na Skok? Sdílejte své zkušenosti!