“Výborné jídlo”

Knossos
Č. 19 z 394 Restaurace v Ostravě
Kuchyně: Řecká
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Místem trochu zasunutá restaurace, ale díky této lokaci máte jistotu, že se pro vás najde stůl. Jídlo výborné a obsluha žoviálně příjemná a vtipkující.

Poděkujte uživateli k_am840.

Recenzováno: 7. srpna 2019

Skvělá řecká kuchyně, vše chuťově vyladěné a čerstvé. Příjemná obsluha a hezké posezení na zahrádce. Restaurace je sice trochu bokem všeho dění, ale rozhodně stojí za návštěvu. Určitě bychom ji zařadili mezi naše top restaurace v Ostravě! Výborné mořské plody, domácí chleba, čerstvé jehněčí kolínko se zeleninou, vše top! A sladká tečka na závěr, baklava a souflé, naprostý luxus. Obsluha i pan majitel vždy ochotni poradit, když nevíte, co vybrat. Přes poledne bývá v restauraci plněji kvůli poledního menu.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 415tereza.
Recenzováno: 11. dubna 2019

Na jídlo se čeká hodinu, budiš ale ještě dostanete jídlo studené a porce malé za hodně peněz. Určitě nedoporučuji. V Ostravě je spoustu řeckých a lepších restaurací.

Datum návštěvy: duben 2019
1  Poděkujte uživateli Jana L.
Recenzováno: 5. března 2019

Navštívila jsem na doporuční tuto restauraci. Místo a vzhled restaurace se mi vůbec nelíbil. Co se týče jídla. Jak jsem napsala v titulku: dá se. Ze mne to není dobrá řecká kuchyně.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli janafial.
Recenzováno: 15. února 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde s manželkou na Valentýnské večeři. Z 5-ti chodového MENU jsme odcházeli s velmi příjemným pocitem. Měli jsme různé varianty mořských plodů (pražma,krevety), které byly velice dobře zpracovány + nepečený cheesecake. O této řecké restauraci jsem hodně slyšel z povídání, proto jsme chtěli vyzkoušet. Personál ochotný a milý. Bohužel prostředí na mě osobně působilo dosti chladně. Do pravé řecké taverny, se vším všudy, tomu něco málo chybí. Kvůli kvality jídla, se zde rádi vrátíme a vyzkoušíme i další jídla.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli tsiligkaridis90.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Knossos, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Knossos? Sdílejte své zkušenosti!