“Spokojenost ”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel city.city
Č. 8 z 18 hotelů v Ostravě
Recenzováno: 9. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel jsem navštívil po rekonstrukci a její výsledek byl pro mě velice příjemným překvapením. Už před ní vypadl hotel dobře, ale teď naprostý luxus. Potěšila možnost uvařit si kávu nebo čaj na pokoji. To bývá zvykem u mnohem dražších hotelů. Trochu zamrzela absence stojanu na kufr, který jsem musel nechat na zemi. Ale celkově maximální spokojenost. Letos budu opět volit k ubytování i vzhledem k dostupnosti centra Ostravy i hlavního nádraží.

Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Vojta E.

Recenzováno: 31. července 2016

Od ubytování jsem nic neočekával a nutno říci, že jsem byl příjemně překvapen. Kvalitní postel, celkově velmi vkusně zařízené pokoje a co dodat, naprosto skvělá restaurace. Škoda, že okolí hotelu není příliš malebné, díky kvalitě poskytovaných služeb a zařízení však vstupem do hotelu zapomenete.

• Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Daniel035.
Recenzováno: 25. května 2016

Hotel s dobrou polohou blízko hlavního vlakového nádraží. Milý a velmi ochotný personál. Nebyl problém ani dřívější check-in, i když nebyl domluvený.
Rodinný pokoj byl dostatečně velký a prostorný. Pokoj byl čistý, uklizený a velmi hezky voňavý.
Snídaně probíhá objednávkou se snídaňového menu s donáškou ve stanovený čas na pokoj. Vše bylo čestvé a chutné.

• Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Pavel P.
Recenzováno: 26. července 2015 prostřednictvím mobilu

Nově otevřený hotel. Prostředí je velice pěkné. Personál je ochotný a pozorný. Jídlo je vynikající, navštívil jsem již 3x a vždy jsem byl velice spokojený. Cenová úroveň trochu vyšší, ale jinak vřele doporučuji.

Datum pobytu: červenci 2015, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli Karel D.
Recenzováno: 30. června 2015

krásné, nové a čisté pokoje :)
hotel je zrekonstruován, byla jsem mezi prvními návštěvníky a spalo se mi tady moc dobře :) v hotelu najdete i restauraci- loft, kde výborně vaří a vypadá to tam super :) nemám co vytknout.

• Datum pobytu: červnu 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli anet p.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ostravě.
2.1 km daleko
66 recenzí
1.0 km daleko
Park Inn by Radisson Ostrava Hotel
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel city.city? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel city.city

Adresa: Macharova 105/16, Ostrava 702 00, Česká republika (Dříve Hotel City Ostrava)
Lokalita: Česká republika > Morava > Moravskoslezský kraj > Ostrava
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace
Styl hotelu:
Č. 8 z 18 hotelů – Ostrava
Rozsah cen: 1 173 Kč–2 498 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel city.city 3*
Pokoje: 23
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel city.city. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?