Hotel city.city
  • Bezplatné parkování
54 US$
49 US$
Upozornění na slevy! 23 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 23 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 64 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

71 US$
67 US$
Upozornění na slevy! 11 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 11 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 75 US$/noc.

79 US$
  • Bazén
Upozornění na slevy! 14 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 14 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 92 US$/noc.

Hotel Brioni(Ostrava)
88 US$
61 US$
74 US$
Upozornění na slevy! 33 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 33 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 111 US$/noc.

95 US$
  • Bezplatné parkování
Hotel Maria(Ostrava)(Skvělá hodnota!)
40 US$
Expedia.com
Recenzováno: 31. července 2016

Od ubytování jsem nic neočekával a nutno říci, že jsem byl příjemně překvapen. Kvalitní postel, celkově velmi vkusně zařízené pokoje a co dodat, naprosto skvělá restaurace. Škoda, že okolí hotelu není příliš malebné, díky kvalitě poskytovaných služeb a zařízení však vstupem do hotelu zapomenete.

• Datum pobytu: červen 2016, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Daniel035.
Recenzováno: 25. května 2016

Hotel s dobrou polohou blízko hlavního vlakového nádraží. Milý a velmi ochotný personál. Nebyl problém ani dřívější check-in, i když nebyl domluvený.
Rodinný pokoj byl dostatečně velký a prostorný. Pokoj byl čistý, uklizený a velmi hezky voňavý.
Snídaně probíhá objednávkou se snídaňového menu s donáškou ve stanovený čas na pokoj. Vše bylo čestvé a chutné.

• Datum pobytu: květen 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Pavel P.
Recenzováno: 26. července 2015 prostřednictvím mobilu

Nově otevřený hotel. Prostředí je velice pěkné. Personál je ochotný a pozorný. Jídlo je vynikající, navštívil jsem již 3x a vždy jsem byl velice spokojený. Cenová úroveň trochu vyšší, ale jinak vřele doporučuji.

Datum pobytu: červenec 2015, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli Karel D.
Recenzováno: 30. června 2015

krásné, nové a čisté pokoje :)
hotel je zrekonstruován, byla jsem mezi prvními návštěvníky a spalo se mi tady moc dobře :) v hotelu najdete i restauraci- loft, kde výborně vaří a vypadá to tam super :) nemám co vytknout.

• Datum pobytu: červen 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli anet p.
Recenzováno: před 4 dny

Tip ohledně pokoje: Rooms closer to the crossroads (tram stops) are a bit noisy
  • Datum pobytu: červen 2018, cestoval(a) v páru