“Velmi příjemný hotel kousek od Hlavního nádraží”
Recenze Hotel city.city

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel city.city
Č. 6 z 18 hotelů v Ostravě
Přispěvatel úrovně 3
14 recenzí
3 recenze hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Velmi příjemný hotel kousek od Hlavního nádraží”
Recenzováno: 2. listopadu 2016

Celkové zajímavý design hotelu, jednotlivých pokojů, ale i vybavení. Originální donáška snídaně, příjemný a vstřícná personál. Pokoje čisté a upravené. Pokud v budoucnu zase zavítám do Ostravy, opět se sem ráda vrátím.

• Datum pobytu: v březnu 2016, cestoval(a): pracovně
Užitečné?
Poděkujte uživateli Kateřina M.

30 recenzí od naší komunity

• Všechny
Nejprve čeština
2 recenze
Recenzováno: 9. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel jsem navštívil po rekonstrukci a její výsledek byl pro mě velice příjemným překvapením. Už před ní vypadl hotel dobře, ale teď naprostý luxus. Potěšila možnost uvařit si kávu nebo čaj na pokoji. To bývá zvykem u mnohem dražších hotelů. Trochu zamrzela absence stojanu na kufr, který jsem musel nechat na zemi. Ale celkově maximální spokojenost. Letos budu opět volit k ubytování i vzhledem k dostupnosti centra Ostravy i hlavního nádraží.

Datum pobytu: v září 2015, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
Poděkujte uživateli Vojta E.
Praha, Česká republika
Přispěvatel úrovně 4
28 recenzí
16 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 19 bodů za pomoc
Recenzováno: 31. července 2016

Od ubytování jsem nic neočekával a nutno říci, že jsem byl příjemně překvapen. Kvalitní postel, celkově velmi vkusně zařízené pokoje a co dodat, naprosto skvělá restaurace. Škoda, že okolí hotelu není příliš malebné, díky kvalitě poskytovaných služeb a zařízení však vstupem do hotelu zapomenete.

• Datum pobytu: v červnu 2016, cestoval(a): pracovně
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Daniel035.
Přispěvatel úrovně 4
25 recenzí
12 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
Recenzováno: 25. května 2016

Hotel s dobrou polohou blízko hlavního vlakového nádraží. Milý a velmi ochotný personál. Nebyl problém ani dřívější check-in, i když nebyl domluvený.
Rodinný pokoj byl dostatečně velký a prostorný. Pokoj byl čistý, uklizený a velmi hezky voňavý.
Snídaně probíhá objednávkou se snídaňového menu s donáškou ve stanovený čas na pokoj. Vše bylo čestvé a chutné.

• Datum pobytu: v květnu 2016, cestoval(a): s rodinou
Užitečné?
Poděkujte uživateli Pavel P.
Přispěvatel úrovně 3
21 recenzí
6 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 8 bodů za pomoc
Recenzováno: 26. července 2015 prostřednictvím mobilu

Nově otevřený hotel. Prostředí je velice pěkné. Personál je ochotný a pozorný. Jídlo je vynikající, navštívil jsem již 3x a vždy jsem byl velice spokojený. Cenová úroveň trochu vyšší, ale jinak vřele doporučuji.

Datum pobytu: v červenci 2015, cestoval(a): s přáteli
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Karel D.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ostravě.
1.5 km daleko
Hotel Veronika
Č. 12 z 18 – Ostrava
30 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel city.city? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel city.city

Zařízení: Hotel city.city
Adresa: Macharova 105/16, Ostrava 702 00, Česká republika (Dříve Hotel City Ostrava)
Lokalita: Česká republika > Morava > Moravskoslezský kraj > Ostrava
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace
Styl hotelu:
Č. 6 z 18 hotelů – Ostrava
Rozsah cen (za noc): 1 068 Kč–2 605 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel city.city 3*
Pokoje: 23
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel city.city. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?