“Velmi příjemný hotel kousek od Hlavního nádraží”
Recenze Hotel city.city

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
Hotel city.city
Č. 8 z 18 hotelů v Ostravě
Recenzováno: 2. listopadu 2016

Celkové zajímavý design hotelu, jednotlivých pokojů, ale i vybavení. Originální donáška snídaně, příjemný a vstřícná personál. Pokoje čisté a upravené. Pokud v budoucnu zase zavítám do Ostravy, opět se sem ráda vrátím.

• Datum pobytu: březnu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Kateřina M.
K dispozici jsou novější recenze destinace Hotel city.city
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 9. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel jsem navštívil po rekonstrukci a její výsledek byl pro mě velice příjemným překvapením. Už před ní vypadl hotel dobře, ale teď naprostý luxus. Potěšila možnost uvařit si kávu nebo čaj na pokoji. To bývá zvykem u mnohem dražších hotelů. Trochu zamrzela absence stojanu na kufr, který jsem musel nechat na zemi. Ale celkově maximální spokojenost. Letos budu opět volit k ubytování i vzhledem k dostupnosti centra Ostravy i hlavního nádraží.

Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Vojta E.
Recenzováno: 31. července 2016

Od ubytování jsem nic neočekával a nutno říci, že jsem byl příjemně překvapen. Kvalitní postel, celkově velmi vkusně zařízené pokoje a co dodat, naprosto skvělá restaurace. Škoda, že okolí hotelu není příliš malebné, díky kvalitě poskytovaných služeb a zařízení však vstupem do hotelu zapomenete.

• Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Daniel035.
Recenzováno: 25. května 2016

Hotel s dobrou polohou blízko hlavního vlakového nádraží. Milý a velmi ochotný personál. Nebyl problém ani dřívější check-in, i když nebyl domluvený.
Rodinný pokoj byl dostatečně velký a prostorný. Pokoj byl čistý, uklizený a velmi hezky voňavý.
Snídaně probíhá objednávkou se snídaňového menu s donáškou ve stanovený čas na pokoj. Vše bylo čestvé a chutné.

• Datum pobytu: květnu 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Pavel P.
Recenzováno: 26. července 2015 prostřednictvím mobilu

Nově otevřený hotel. Prostředí je velice pěkné. Personál je ochotný a pozorný. Jídlo je vynikající, navštívil jsem již 3x a vždy jsem byl velice spokojený. Cenová úroveň trochu vyšší, ale jinak vřele doporučuji.

Datum pobytu: červenci 2015, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli Karel D.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Ostravě.
1.5 km daleko
Hotel Veronika
Č. 11 z 18 – Ostrava
31 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel city.city? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel city.city

Adresa: Macharova 105/16, Ostrava 702 00, Česká republika (Dříve Hotel City Ostrava)
Lokalita: Česká republika > Morava > Moravskoslezský kraj > Ostrava
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Bezplatné parkování Kuchyňský kout Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace
Styl hotelu:
Č. 8 z 18 hotelů – Ostrava
Rozsah cen: 1 200 Kč–2 712 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Hotel city.city 3*
Pokoje: 23
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel city.city. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?