“Dinopark, návštěva s vnoučkem”

DinoPark Ostrava
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: DinoPark Ostrava Unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů (statickými i robotickými) ve skutečných velikostech. Součástí parku je dětské paleontologické hřiště, naučná stezka, DinoExpres a novinka roku 2014 DinoAquarium (3D kino).
Užitečné informace: Dostupnost potravin pro nákup, Aktivity pro starší děti, Bezbariérový přístup, Aktivity pro malé děti
Recenzováno: 14. ledna 2016

Dinopark jsme navštívili s 5letým vnoučkem. Vše bylo super. Jen občerstvení v areálu je nic moc. Vzhledem, že jej navštěvují hlavně děti, očekávala bych více. Možná se už zlepšilo.

Poděkujte uživateli eva280.

Recenzováno: 26. října 2015

Nejlepší dinopark, co jsme navštívili. Byli jsme v Plzni, Praze, Liberci, Vyškově a Bratislavě. Skvěle využitý prostor, dobře se chopili příležitosti výstavby "na zelené louce". Na velikosti dinosaurů a scenérií se nešetřilo. Dostatek míst k parkování, občerstvení fast-food, dětem chutná, milovníci zdravého jídla nechť zavřou oči. Rodiče nechť se psychicky připraví na to, že dvojitými hranolkami s colou výdaje nemusí končit, neboť východ z dinoparku vede "náhodou" skrz prodejnu suvenýrů.

2  Poděkujte uživateli aaaaa30.
Recenzováno: 18. září 2015 prostřednictvím mobilu

Uzasny park, uvnitr lesa,skvele postaveny, na kazdem kroku na vas ciha dinosaurus, v arealu jezdi vlacek ovsem pouhych 7 minut, takze nema sice moc cenu s nim jet. Ale jinak je to krasne vyuziti dopoledne a nejen s detmi. Velmi naucne. Take je tam 3D kino s asi 10-timinutovym zajimavym filmem. Doporucuji vsem!

Poděkujte uživateli Jana S.
Recenzováno: 11. srpna 2015

V prvé řadě musím podotknout, že umístění tohoto Dinoparku je naprosto fascinující. V místě, které samo o sobě připomíná spíše vyprahlé savany a poušť, se ocitnete v dávné minulosti. Zkuste přivřít oči a vžít se do toho malého dítěte, které ve vás stále ještě dinosaury obdivuje...

Dospělé návštěvníky parku jistě potěší "all inclusive" vstupenka - tzn. žádné "skryté" poplatky za parkování, 3D kino nebo jízdu vláčkem (pardon, vlastně terénním autem). Co již potěší méně (ale z pohledu provozovatelů je to naprosto logický krok) je východ z parku - ten vede přes obchůdek se suvenýry...

Celkový pocit z dinoparku? I když některé modely potřebují nanést trochu make-upu, malým dětem to určitě nevadí. Při představě, že bych se do takového parku dostal v době, kdy mě dinosauři zajímali, mi zaplesá srdíčko a vhrknou slzy do očí. A co se týče mé dcerky - její nadšení nebralo konce. Objevovala jednoho dinosaura za druhým, fascinována jejich velikostí. Dinoexpress, 3D kino, havarované letadlo, dinosauří bludiště, "skalnatá stezka"... Z pohledu dítěte naprostá spokojenost.

Vřele doporučuji všem pamětníkům Jurského parku a nadšencům.

1  Poděkujte uživateli Janek81.
Recenzováno: 2. srpna 2015

Dinopark na stránkách hlásá zážitek pro dospělá i děti. Bohužel je spíše v rozkladu. Všichni zaměstnanci brigádníci, dinoexpres mimo provoz, automaty na nápoje mimo provoz, automat na pamětní mince mimo provoz, exponáty poničené - dinosauři jsou díraví a před 4mi lety se alespoň polovina z nich pohybovala. Dnes stěží 4 exponáty. Všude zamořeno vosami a východ možný jen přes obchod se suvenýry.
Byli jsme všichni zklamaní a víme jen to, že se tam už nepodíváme.

4  Poděkujte uživateli Filip E.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Ostrava, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!