“Pěkný výlet”

DinoPark Ostrava
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: DinoPark Ostrava Unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů (statickými i robotickými) ve skutečných velikostech. Součástí parku je dětské paleontologické hřiště, naučná stezka, DinoExpres a novinka roku 2014 DinoAquarium (3D kino).
Užitečné informace: Dostupnost potravin pro nákup, Aktivity pro starší děti, Bezbariérový přístup, Aktivity pro malé děti
Lukov, Česká republika
Přispěvatel úrovně 6
127 recenzí
Recenze atrakcí (73)
common_n_attraction_reviews_1bd8 35 bodů za pomoc
“Pěkný výlet”
Recenzováno: 31. ledna 2016

Velmi pěkně vytvořené plastiky dinosaurů, 3D kino, dekorace, sopka, letadlo atd.
Občerstvení v údolí je slabší, nabézí jen kukuřici, ale nejedl jsem lepší.
Nahoře je restaurace, celkem dobře řešená až na výskyt vos. Je zde samoobsluha.
Velké parkoviště. Mohla by být lépe značená cesta.

Navštíveno v srpnu 2015

Přispěvatel úrovně 3
10 recenzí
Recenze atrakcí (6)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Dinopark, návštěva s vnoučkem”
Recenzováno: 14. ledna 2016

Dinopark jsme navštívili s 5letým vnoučkem. Vše bylo super. Jen občerstvení v areálu je nic moc. Vzhledem, že jej navštěvují hlavně děti, očekávala bych více. Možná se už zlepšilo.

Navštíveno v červenci 2015
Recenze atrakcí (41)
common_n_attraction_reviews_1bd8 16 bodů za pomoc
“Nejlepší dinopark”
Recenzováno: 26. října 2015

Nejlepší dinopark, co jsme navštívili. Byli jsme v Plzni, Praze, Liberci, Vyškově a Bratislavě. Skvěle využitý prostor, dobře se chopili příležitosti výstavby "na zelené louce". Na velikosti dinosaurů a scenérií se nešetřilo. Dostatek míst k parkování, občerstvení fast-food, dětem chutná, milovníci zdravého jídla nechť zavřou oči. Rodiče nechť se psychicky připraví na to, že dvojitými hranolkami s colou výdaje nemusí končit, neboť východ z dinoparku vede "náhodou" skrz prodejnu suvenýrů.

Navštíveno v červnu 2015
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli aaaaa30.
Přispěvatel úrovně 3
12 recenzí
Recenze atrakcí (9)
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Excelente!!!”
Recenzováno: 18. září 2015 prostřednictvím mobilu

Uzasny park, uvnitr lesa,skvele postaveny, na kazdem kroku na vas ciha dinosaurus, v arealu jezdi vlacek ovsem pouhych 7 minut, takze nema sice moc cenu s nim jet. Ale jinak je to krasne vyuziti dopoledne a nejen s detmi. Velmi naucne. Take je tam 3D kino s asi 10-timinutovym zajimavym filmem. Doporucuji vsem!

Navštíveno v září 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jana S.
Český Těšín, Česká republika
Přispěvatel úrovně 4
25 recenzí
Recenze atrakcí (15)
common_n_attraction_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“Zážitek pro všechny”
Recenzováno: 11. srpna 2015

V prvé řadě musím podotknout, že umístění tohoto Dinoparku je naprosto fascinující. V místě, které samo o sobě připomíná spíše vyprahlé savany a poušť, se ocitnete v dávné minulosti. Zkuste přivřít oči a vžít se do toho malého dítěte, které ve vás stále ještě dinosaury obdivuje...

Dospělé návštěvníky parku jistě potěší "all inclusive" vstupenka - tzn. žádné "skryté" poplatky za parkování, 3D kino nebo jízdu vláčkem (pardon, vlastně terénním autem). Co již potěší méně (ale z pohledu provozovatelů je to naprosto logický krok) je východ z parku - ten vede přes obchůdek se suvenýry...

Celkový pocit z dinoparku? I když některé modely potřebují nanést trochu make-upu, malým dětem to určitě nevadí. Při představě, že bych se do takového parku dostal v době, kdy mě dinosauři zajímali, mi zaplesá srdíčko a vhrknou slzy do očí. A co se týče mé dcerky - její nadšení nebralo konce. Objevovala jednoho dinosaura za druhým, fascinována jejich velikostí. Dinoexpress, 3D kino, havarované letadlo, dinosauří bludiště, "skalnatá stezka"... Z pohledu dítěte naprostá spokojenost.

Vřele doporučuji všem pamětníkům Jurského parku a nadšencům.

Navštíveno v dubnu 2015
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Janek81.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Ostrava, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!