Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Velký dinopark”

DinoPark Ostrava
Zaujímá 3. místo z 15 Zábava a hry v Ostravě
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: DinoPark Ostrava Unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů (statickými i robotickými) ve skutečných velikostech. Součástí parku je dětské paleontologické hřiště, naučná stezka, DinoExpres a novinka roku 2014 DinoAquarium (3D kino).
Užitečné informace: Aktivity pro malé děti, Aktivity pro starší děti, Dostupnost potravin pro nákup, Bezbariérový přístup
Písek, Česká republika
13 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Velký dinopark”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 9. května 2016

Opravdu rozsáhlý dinopark v přírodě a klidném prostředí. Strávili jsme zde více než půl dne, než jsme vše prošli. Škoda, že v den naší návštěvy byl mimo provoz dinoexpres (děti se na něj tešili), což trochu pokazilo prohlídku a vznikl při ní trochu chaos (na spoustě míst je informace zákaz vstupu a jezdí tudy jen dinoexpres) a tak nebylo ze začátku zcela patrné, kde je ještě expozice a kde ne. Ale jinak moc hezky udělané, 3D kino s krátkým filmem, labyrint, kde se člověk na chvíli zdrží a opravdu velká expozice dinosaurů, u kterých se děti mohli fotit.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli sacher2016.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

21 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (64)
common_n_attraction_reviews_1bd8 32 bodů za pomoc
“Pěkný výlet”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 31. ledna 2016

Velmi pěkně vytvořené plastiky dinosaurů, 3D kino, dekorace, sopka, letadlo atd.
Občerstvení v údolí je slabší, nabézí jen kukuřici, ale nejedl jsem lepší.
Nahoře je restaurace, celkem dobře řešená až na výskyt vos. Je zde samoobsluha.
Velké parkoviště. Mohla by být lépe značená cesta.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli premek82.
Ostrava, Česká republika
10 recenzí
Recenze atrakcí (6)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Dinopark, návštěva s vnoučkem”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 14. ledna 2016

Dinopark jsme navštívili s 5letým vnoučkem. Vše bylo super. Jen občerstvení v areálu je nic moc. Vzhledem, že jej navštěvují hlavně děti, očekávala bych více. Možná se už zlepšilo.

Navštíveno v červenci 2015
Poděkujte uživateli eva280.
Plzeň, Česká republika
80 recenzí
Recenze atrakcí (36)
common_n_attraction_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
“Nejlepší dinopark”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 26. října 2015

Nejlepší dinopark, co jsme navštívili. Byli jsme v Plzni, Praze, Liberci, Vyškově a Bratislavě. Skvěle využitý prostor, dobře se chopili příležitosti výstavby "na zelené louce". Na velikosti dinosaurů a scenérií se nešetřilo. Dostatek míst k parkování, občerstvení fast-food, dětem chutná, milovníci zdravého jídla nechť zavřou oči. Rodiče nechť se psychicky připraví na to, že dvojitými hranolkami s colou výdaje nemusí končit, neboť východ z dinoparku vede "náhodou" skrz prodejnu suvenýrů.

Navštíveno v červnu 2015
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli aaaaa30.
11 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Excelente!!!”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 18. září 2015 prostřednictvím mobilu

Uzasny park, uvnitr lesa,skvele postaveny, na kazdem kroku na vas ciha dinosaurus, v arealu jezdi vlacek ovsem pouhych 7 minut, takze nema sice moc cenu s nim jet. Ale jinak je to krasne vyuziti dopoledne a nejen s detmi. Velmi naucne. Take je tam 3D kino s asi 10-timinutovym zajimavym filmem. Doporucuji vsem!

Navštíveno v září 2015
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jana S.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Ostrava, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!