“Dinopark”

DinoPark Ostrava
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: DinoPark Ostrava Unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů (statickými i robotickými) ve skutečných velikostech. Součástí parku je dětské paleontologické hřiště, naučná stezka, DinoExpres a novinka roku 2014 DinoAquarium (3D kino).
Užitečné informace: Bezbariérový přístup, Aktivity pro malé děti, Aktivity pro starší děti, Dostupnost potravin pro nákup
Recenzováno: 3. června 2016 prostřednictvím mobilu

Prijemne prekvapeni. Dost modelu , park me prekvapil jak je velky. Ktomu kratka , ale zajimava cesta autovlackem. Deti spokojeni.

Poděkujte uživateli Jan S.

Recenzováno: 9. května 2016

Opravdu rozsáhlý dinopark v přírodě a klidném prostředí. Strávili jsme zde více než půl dne, než jsme vše prošli. Škoda, že v den naší návštěvy byl mimo provoz dinoexpres (děti se na něj tešili), což trochu pokazilo prohlídku a vznikl při ní trochu chaos (na spoustě míst je informace zákaz vstupu a jezdí tudy jen dinoexpres) a tak nebylo ze začátku zcela patrné, kde je ještě expozice a kde ne. Ale jinak moc hezky udělané, 3D kino s krátkým filmem, labyrint, kde se člověk na chvíli zdrží a opravdu velká expozice dinosaurů, u kterých se děti mohli fotit.

Poděkujte uživateli sacher2016.
Recenzováno: 31. ledna 2016

Velmi pěkně vytvořené plastiky dinosaurů, 3D kino, dekorace, sopka, letadlo atd.
Občerstvení v údolí je slabší, nabézí jen kukuřici, ale nejedl jsem lepší.
Nahoře je restaurace, celkem dobře řešená až na výskyt vos. Je zde samoobsluha.
Velké parkoviště. Mohla by být lépe značená cesta.

Poděkujte uživateli premek82.
Recenzováno: 14. ledna 2016

Dinopark jsme navštívili s 5letým vnoučkem. Vše bylo super. Jen občerstvení v areálu je nic moc. Vzhledem, že jej navštěvují hlavně děti, očekávala bych více. Možná se už zlepšilo.

Poděkujte uživateli eva280.
Recenzováno: 26. října 2015

Nejlepší dinopark, co jsme navštívili. Byli jsme v Plzni, Praze, Liberci, Vyškově a Bratislavě. Skvěle využitý prostor, dobře se chopili příležitosti výstavby "na zelené louce". Na velikosti dinosaurů a scenérií se nešetřilo. Dostatek míst k parkování, občerstvení fast-food, dětem chutná, milovníci zdravého jídla nechť zavřou oči. Rodiče nechť se psychicky připraví na to, že dvojitými hranolkami s colou výdaje nemusí končit, neboť východ z dinoparku vede "náhodou" skrz prodejnu suvenýrů.

2  Poděkujte uživateli aaaaa30.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Ostrava, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!