“Nic moc ”

DinoPark Ostrava
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: DinoPark Ostrava Unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů (statickými i robotickými) ve skutečných velikostech. Součástí parku je dětské paleontologické hřiště, naučná stezka, DinoExpres a novinka roku 2014 DinoAquarium (3D kino).
Užitečné informace: Dostupnost potravin pro nákup, Aktivity pro malé děti, Bezbariérový přístup, Aktivity pro starší děti
Česká republika
293 recenzí
Recenze atrakcí (189)
common_n_attraction_reviews_1bd8 79 bodů za pomoc
“Nic moc ”
Recenzováno: 23. července 2016 prostřednictvím mobilu

Park je poměrne rozsáhlý, ale modely se hýbaly jen některé. Kolem spousta hmyzu, nedostatečné zázemí, málo občerstvení, automaty mimo provoz , všechno ošuntěle. Za nás zklamání.

Navštíveno v září 2015

Recenze atrakcí (40)
common_n_attraction_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“Dinopark”
Recenzováno: 3. června 2016 prostřednictvím mobilu

Prijemne prekvapeni. Dost modelu , park me prekvapil jak je velky. Ktomu kratka , ale zajimava cesta autovlackem. Deti spokojeni.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jan S.
Písek, Česká republika
13 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Velký dinopark”
Recenzováno: 9. května 2016

Opravdu rozsáhlý dinopark v přírodě a klidném prostředí. Strávili jsme zde více než půl dne, než jsme vše prošli. Škoda, že v den naší návštěvy byl mimo provoz dinoexpres (děti se na něj tešili), což trochu pokazilo prohlídku a vznikl při ní trochu chaos (na spoustě míst je informace zákaz vstupu a jezdí tudy jen dinoexpres) a tak nebylo ze začátku zcela patrné, kde je ještě expozice a kde ne. Ale jinak moc hezky udělané, 3D kino s krátkým filmem, labyrint, kde se člověk na chvíli zdrží a opravdu velká expozice dinosaurů, u kterých se děti mohli fotit.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli sacher2016.
Lukov, Česká republika
119 recenzí
Recenze atrakcí (71)
common_n_attraction_reviews_1bd8 33 bodů za pomoc
“Pěkný výlet”
Recenzováno: 31. ledna 2016

Velmi pěkně vytvořené plastiky dinosaurů, 3D kino, dekorace, sopka, letadlo atd.
Občerstvení v údolí je slabší, nabézí jen kukuřici, ale nejedl jsem lepší.
Nahoře je restaurace, celkem dobře řešená až na výskyt vos. Je zde samoobsluha.
Velké parkoviště. Mohla by být lépe značená cesta.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli premek82.
Ostrava, Česká republika
10 recenzí
Recenze atrakcí (6)
common_n_attraction_reviews_1bd8 4 body za pomoc
“Dinopark, návštěva s vnoučkem”
Recenzováno: 14. ledna 2016

Dinopark jsme navštívili s 5letým vnoučkem. Vše bylo super. Jen občerstvení v areálu je nic moc. Vzhledem, že jej navštěvují hlavně děti, očekávala bych více. Možná se už zlepšilo.

Navštíveno v červenci 2015
Poděkujte uživateli eva280.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Ostrava, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!