Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Kvalita vs. cena - nevím co je horší” 2 z 5 bublinek
Recenze DinoPark Ostrava

DinoPark Ostrava
Zaujímá 3. místo z 13 Zábava a hry v Ostravě
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: DinoPark Ostrava Unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů (statickými i robotickými) ve skutečných velikostech. Součástí parku je dětské paleontologické hřiště, naučná stezka, DinoExpres a novinka roku 2014 DinoAquarium (3D kino).
Užitečné informace: Aktivity pro starší děti, Aktivity pro malé děti, Dostupnost potravin pro nákup, Bezbariérový přístup
15 recenzí
Recenze atrakcí (7)
common_n_attraction_reviews_1bd8 18 bodů za pomoc
“Kvalita vs. cena - nevím co je horší”
2 z 5 bublinek Recenzováno: 2. srpna 2016

Když jse byl v Dinoparku první rok kdy ho otevřeli, bral jsem to že vše je ještě nedodělané, v rekontrukci. Ale po těch 4-5 letech si říkám že se vlastně nic nezměnilo, právě naopak. Personál hrozný, brigádnici jsou na střelení facky, občerstvení nic moc, automat na pití s teplou kolou.. Dinosauři jsou rozbití a zažtek nic moc ..

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Tom7CZ.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

21 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (152)
common_n_attraction_reviews_1bd8 54 bodů za pomoc
“Nic moc ”
2 z 5 bublinek Recenzováno: 23. července 2016 prostřednictvím mobilu

Park je poměrne rozsáhlý, ale modely se hýbaly jen některé. Kolem spousta hmyzu, nedostatečné zázemí, málo občerstvení, automaty mimo provoz , všechno ošuntěle. Za nás zklamání.

Navštíveno v září 2015
Poděkujte uživateli Bekul.
41 recenzí
Recenze atrakcí (40)
common_n_attraction_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“Dinopark”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 3. června 2016 prostřednictvím mobilu

Prijemne prekvapeni. Dost modelu , park me prekvapil jak je velky. Ktomu kratka , ale zajimava cesta autovlackem. Deti spokojeni.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jan S.
Písek, Česká republika
13 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Velký dinopark”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 9. května 2016

Opravdu rozsáhlý dinopark v přírodě a klidném prostředí. Strávili jsme zde více než půl dne, než jsme vše prošli. Škoda, že v den naší návštěvy byl mimo provoz dinoexpres (děti se na něj tešili), což trochu pokazilo prohlídku a vznikl při ní trochu chaos (na spoustě míst je informace zákaz vstupu a jezdí tudy jen dinoexpres) a tak nebylo ze začátku zcela patrné, kde je ještě expozice a kde ne. Ale jinak moc hezky udělané, 3D kino s krátkým filmem, labyrint, kde se člověk na chvíli zdrží a opravdu velká expozice dinosaurů, u kterých se děti mohli fotit.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli sacher2016.
Lukov, Česká republika
110 recenzí
Recenze atrakcí (64)
common_n_attraction_reviews_1bd8 29 bodů za pomoc
“Pěkný výlet”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 31. ledna 2016

Velmi pěkně vytvořené plastiky dinosaurů, 3D kino, dekorace, sopka, letadlo atd.
Občerstvení v údolí je slabší, nabézí jen kukuřici, ale nejedl jsem lepší.
Nahoře je restaurace, celkem dobře řešená až na výskyt vos. Je zde samoobsluha.
Velké parkoviště. Mohla by být lépe značená cesta.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli premek82.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Ostrava, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!