“Super den”

DinoPark Ostrava
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: DinoPark Ostrava Unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů (statickými i robotickými) ve skutečných velikostech. Součástí parku je dětské paleontologické hřiště, naučná stezka, DinoExpres a novinka roku 2014 DinoAquarium (3D kino).
Užitečné informace: Bezbariérový přístup, Aktivity pro starší děti, Dostupnost potravin pro nákup, Aktivity pro malé děti
Havířov, Česká republika
1 recenze
common_n_attraction_reviews_1bd8 3 body za pomoc
“Super den”
Recenzováno: 5. srpna 2016

V DinoParku Ostrava se nám velice líbilo, počasí nám krásně vyšlo. Byli jsme sice překvapeni, že je v DinoParku minizoo, ale jinak dokonalé.
Za mě můžu říct, že brigádníci byli v pohodě, usmívali se a byli ochotni i několikrát poradit, záchody čisté,zmrzlina příjemně osvěžila, film v kině také super, dětem se moc líbil.
Určitě bych doporučila. Nebyli jsme zde naposled.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
3 Poděkujte uživateli Janule147.

23 recenzí od naší komunity

Přispěvatel úrovně 4
20 recenzí
Recenze atrakcí (11)
common_n_attraction_reviews_1bd8 22 bodů za pomoc
“Kvalita vs. cena - nevím co je horší”
Recenzováno: 2. srpna 2016

Když jse byl v Dinoparku první rok kdy ho otevřeli, bral jsem to že vše je ještě nedodělané, v rekontrukci. Ale po těch 4-5 letech si říkám že se vlastně nic nezměnilo, právě naopak. Personál hrozný, brigádnici jsou na střelení facky, občerstvení nic moc, automat na pití s teplou kolou.. Dinosauři jsou rozbití a zažtek nic moc ..

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Tom7CZ.
Česká republika
Přispěvatel úrovně 6
313 recenzí
Recenze atrakcí (207)
common_n_attraction_reviews_1bd8 82 bodů za pomoc
“Nic moc ”
Recenzováno: 23. července 2016 prostřednictvím mobilu

Park je poměrne rozsáhlý, ale modely se hýbaly jen některé. Kolem spousta hmyzu, nedostatečné zázemí, málo občerstvení, automaty mimo provoz , všechno ošuntěle. Za nás zklamání.

Navštíveno v září 2015
Poděkujte uživateli Bekul.
Přispěvatel úrovně 4
41 recenzí
Recenze atrakcí (40)
common_n_attraction_reviews_1bd8 9 bodů za pomoc
“Dinopark”
Recenzováno: 3. června 2016 prostřednictvím mobilu

Prijemne prekvapeni. Dost modelu , park me prekvapil jak je velky. Ktomu kratka , ale zajimava cesta autovlackem. Deti spokojeni.

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jan S.
Písek, Česká republika
Přispěvatel úrovně 3
13 recenzí
Recenze atrakcí (8)
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Velký dinopark”
Recenzováno: 9. května 2016

Opravdu rozsáhlý dinopark v přírodě a klidném prostředí. Strávili jsme zde více než půl dne, než jsme vše prošli. Škoda, že v den naší návštěvy byl mimo provoz dinoexpres (děti se na něj tešili), což trochu pokazilo prohlídku a vznikl při ní trochu chaos (na spoustě míst je informace zákaz vstupu a jezdí tudy jen dinoexpres) a tak nebylo ze začátku zcela patrné, kde je ještě expozice a kde ne. Ale jinak moc hezky udělané, 3D kino s krátkým filmem, labyrint, kde se člověk na chvíli zdrží a opravdu velká expozice dinosaurů, u kterých se děti mohli fotit.

Navštíveno v srpnu 2015
Poděkujte uživateli sacher2016.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Ostrava, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!