“Super den”

DinoPark Ostrava
Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: 2-3 hodiny
Popis vlastníka: DinoPark Ostrava Unikátní zábavní a vzdělávací park s modely dinosaurů (statickými i robotickými) ve skutečných velikostech. Součástí parku je dětské paleontologické hřiště, naučná stezka, DinoExpres a novinka roku 2014 DinoAquarium (3D kino).
Užitečné informace: Bezbariérový přístup, Dostupnost potravin pro nákup, Aktivity pro malé děti, Aktivity pro starší děti
Recenzováno: 5. srpna 2016

V DinoParku Ostrava se nám velice líbilo, počasí nám krásně vyšlo. Byli jsme sice překvapeni, že je v DinoParku minizoo, ale jinak dokonalé.
Za mě můžu říct, že brigádníci byli v pohodě, usmívali se a byli ochotni i několikrát poradit, záchody čisté,zmrzlina příjemně osvěžila, film v kině také super, dětem se moc líbil.
Určitě bych doporučila. Nebyli jsme zde naposled.

3  Poděkujte uživateli Janule147.
K dispozici jsou novější recenze destinace DinoPark Ostrava
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 2. srpna 2016

Když jse byl v Dinoparku první rok kdy ho otevřeli, bral jsem to že vše je ještě nedodělané, v rekontrukci. Ale po těch 4-5 letech si říkám že se vlastně nic nezměnilo, právě naopak. Personál hrozný, brigádnici jsou na střelení facky, občerstvení nic moc, automat na pití s teplou kolou.. Dinosauři jsou rozbití a zažtek nic moc ..

1  Poděkujte uživateli Tom7CZ.
Recenzováno: 23. července 2016 prostřednictvím mobilu

Park je poměrne rozsáhlý, ale modely se hýbaly jen některé. Kolem spousta hmyzu, nedostatečné zázemí, málo občerstvení, automaty mimo provoz , všechno ošuntěle. Za nás zklamání.

Poděkujte uživateli Bekul.
Recenzováno: 3. června 2016 prostřednictvím mobilu

Prijemne prekvapeni. Dost modelu , park me prekvapil jak je velky. Ktomu kratka , ale zajimava cesta autovlackem. Deti spokojeni.

Poděkujte uživateli Jan S.
Recenzováno: 9. května 2016

Opravdu rozsáhlý dinopark v přírodě a klidném prostředí. Strávili jsme zde více než půl dne, než jsme vše prošli. Škoda, že v den naší návštěvy byl mimo provoz dinoexpres (děti se na něj tešili), což trochu pokazilo prohlídku a vznikl při ní trochu chaos (na spoustě míst je informace zákaz vstupu a jezdí tudy jen dinoexpres) a tak nebylo ze začátku zcela patrné, kde je ještě expozice a kde ne. Ale jinak moc hezky udělané, 3D kino s krátkým filmem, labyrint, kde se člověk na chvíli zdrží a opravdu velká expozice dinosaurů, u kterých se děti mohli fotit.

Poděkujte uživateli sacher2016.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo DinoPark Ostrava, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili DinoPark Ostrava? Sdílejte své zkušenosti!