“Nedobry Aura burger”

Aura Restaurant
Č. 138 z 393 Restaurace v Ostravě
Kuchyně: Česká, Mezinárodní
Recenzováno: 30. prosince 2019

Nebyl jsem spokojen s kvalitou hoveziho burgeru (jmeno v menu - Aura). Maso nepusobilo dojmem cerstveho, bylo zeschle, tvrdsi, nacernale. Slanina take nevypadala vabive. Prestoze v burgru byl salat i rajcata, celeku chybela cerstvost. Od burgeru teto cenove relace ocekavam mnohem vic - predevsim mekke stavnatejsi maso vyraznejsi chuti. Jinak interier prijemny, obsluha byla mila a pohotova, vyvar byl dobry, velika porce.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli David A.

Recenzováno: 30. srpna 2018

Auru předělali do prostředí Radegastovny, výborné pivo, jak Plzeň tak i Radegast, Chutné jídlo. Jen bohužel díky otevřeným prostorám, je tu větší hluk(neco jako v úlu)
Obsluha je velmi příjemná. Prostředí je velmi pěkné. Doporučuji navštívit.

Datum návštěvy: červenec 2018
2  Poděkujte uživateli miroslavj779.
Recenzováno: 19. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace ma pekny interier, skoda zaschleho zbytku jidla na stole po predeslych navstevnicich, personal prijemny, ale liny, na to ze byla restaurace skoro prazdna, tak k nam moc nechodili, aby odnesli treba talire, jen stali u baru a bavili se. Jidlo neurazi, ale ani moc nenadchne, rekl bych mirny nadpruper.

Datum návštěvy: listopad 2017
1  Poděkujte uživateli jankX9975ED.
Recenzováno: 17. září 2017

Restauraci navštěvuji v rámci pracovních obědů a večeří, celková spokojenost s jídlem i servisem, skvělý Caesar salát.

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli MShawnLynch.
Recenzováno: 7. července 2017

Menu 7.7.2017:

Aura sareza:
Zeleninový salát s dresinkem a vepřovou panenkou na grilu, toust - jeden z kousků panenky zkažený. Maso jsme zkoušeli dva a opravdu sousto jsem nemohl ani polknout.

Reakce obsluhy: prodali jsme 3 saláty a nikdo nic neříkal, poté omluva, že za to nemůžou - menu nezaplaceno.

Do Aury chodíme na menu často (průměrně 3x do týdne). Na ul.Opavské Aura restaurant, tak i do Aura Sareza.

Menu vetšinou průměrné, občas výborné.
Člověk si musí umět z denního menu vybrat.
Např.: špagety s omáčkou bolognese - spíše převařené nudle.
Koprová omáčka s hovězím masem, či vejcem - výborné.

Co se týče jídel z jídelního lístku mimo denní menu dal bych za 2 (známkování jak ve škole).

Datum návštěvy: červenec 2017
Poděkujte uživateli Zdenja23.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Aura Restaurant, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Aura Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!