“jen se tak trochu přež...”

Restaurace Rong Vang
Č. 94 z 393 Restaurace v Ostravě
Kuchyně: Asijská
Recenzováno: 2. ledna 2020

Dobrá asijská restaurace v centru města, ochutnali jsme ten večer dost položek z menu a vše bylo naprosto v pořádku. Jídlo bylo bez většího čekání, chutné, cena lehce vyšší, ale nic, co by člověk nezvládl. Obsluha příjemná, interiér zcela klasický, odpovídající asijské restauraci. Mám pocit, že jsme dorazili v dost pokročilou hodinu, ale nikdo nehnul brvou. Rozhodně doporučuji.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Pardubitzer.

Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Poprvé mě tady vzal přítel, byla jsem z místního prostřední nadšená. Typická vietnamská kultura. Vždy se sem budu rada vracet! Jídlo samozřejmě výborné :-)

Poděkujte uživateli kittnerovic.
Recenzováno: 15. srpna 2019

V této asijské restauraci dostanete vždy to, co předem asi očekáváte. Jídelní lístek se tady dlouhodobě (kromě cen) výrazně nemění; variací na několik základních asijských jídel je k objednání na desítky I při naší poslední x-té návštěvě jsme byli spokojeni s rychlou a pro jednou i vtipnou (přes částečnou jazykovou bariéru) obsluhou. Rychlost donášky jídla od jeho objednání je v asijských restauracích známá. Velikost porcí jídla je více nežli dostačující. V samotné restauraci a v létě i v její venkovní části bývá převážně klid, žádný hluk, který by zkazil jinak příjemné posezení u jídla.

Poděkujte uživateli 400lexus.
Recenzováno: 2. července 2019

Jídlo je vždy výborné i přes plnou restauraci jsem nikdy nečekal na své jídlo. Určitě doporučuji sushi a kachnu!!!!

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli matejmasik96.
Recenzováno: 13. února 2019

Překvapivě vysoká kvalita sushi za tuto cenu. Stoly jsou prostorné a vhodné pro rodiny a větší skupiny.

Datum návštěvy: červen 2018
Poděkujte uživateli alice_skoloudikova.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Rong Vang, si také prohlíželi

Ostrava, Moravskoslezský kraj

Už jste navštívili Restaurace Rong Vang? Sdílejte své zkušenosti!