Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm
Netradiční muzeum

Úžasné místo, i přes mimosezónní období jsou interiéry otevřeny v Dřevěném městečku, kde funguje i... přečíst další informace

Recenzováno: 17. března 2020
Hankagastro
Valašský skanzen

Areál má tři části, navštívili jsme všechny. Výborné komentované prohlídky. Krásná procházka do... přečíst další informace

Recenzováno: 1. března 2020
MaryPope

Recenzováno: 30. října 2019

Muzeum jsme navštívili s manželem na konci října. Byl všední den dopoledne, takže návštěvníků bylo poskrovnu a počasí vyšlo na jedničku. Vstupné 100 Kč/osobu je více než přijatelné a je v něm zahrnuta prohlídka tří okruhů ve skanzenu. Nijak jsme nespěchali a strávili jsme zde velmi příjemné 3 hodiny. Pokud budete mít cestu do Rožnova pod Radhoštěm, rozhodně si tento návrat do minulosti nenechte ujít!

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli panda255.
Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherná prochazka po vesničce s vytisknutym vtipným plánem ,kam se doplňovala tajenka.Byli i ukázky kováře,mlynáře,živá domácí zvířata .zajimave pohledy do stavení ,na historické vozy ,kroje . V restauraci vyborna kyselica,moc hezky celkově udělané a vyborna paní v pokladně

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli 617hanav.
Recenzováno: 10. září 2019

V Rožnově pod Radhoštěm jsme trávili část letošní dovolené. A byla super, muzeum je nádherné, Mlýnská dolina se sympatickou průvodkyní a ukázkami provozu na jednotlivých mlýnech, hamru a buhvíčem ještě. Fakt to stojí za návštěvu.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli figura007.
Recenzováno: 10. září 2019

Koupili jsme si okružní vstupenku.Pokud nebudete spěchat, počítejte se čtyřmi hodinami,ale stojí za to.Dřevěné městečko je hezké,užasné stavby pro lidi kteří přišli za hystorií.Ale je to bufet na bufetu.Mnoho lidí jen prolítne stavby a pak to vypadá to jako by si lidi za 80kč vstupného přišli dát klobásu za 50kč.Valašskou dědinu a především Mlýnskou dolinu musíte vidět-úžasné.Skvělá průvodkyně.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli seniorri.
Recenzováno: 15. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Překrásný skanzen, vše udržované a personál převážně milý. Trochu mě štvali brigádníci v hospodě ve Valašské dědině, kteří měli potřebu rozebírat můj vzhled aniž by je napadlo, že je můžu slyšet. Člověk se tu dozví mnoho zajímavého, zvířata se očividně mají velmi dobře a jídlo je tu výborné. V dřevěném městečku bylo opravdu krásné dětské hřiště a nádherný kostel, kde jsem se dojala nad cestou pána Ježíše na smrt. Jistě se ještě vrátíme.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli veskate.