“Utulna a pěkná čistá restaurace”

U Bláznivé Slepice
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Utulna a pěkná čistá restaurace s dobrým jídlem , jen obsluha ne moc vnímána a profesionální , ale celkový dojem dobrý

Poděkujte uživateli Libovec.

Recenzováno: 5. listopadu 2019

na základě hodnocení tripadvisoru jsme vyhledali nejlépe hodnocenou restauraci vhodnou pro vegetariány a našli tuto na prvním místě. Atmosféra podniku byla pěkná, ale to bylo asi vše. Obsluha na nás koukala jako bychom přistáli z Marsu, že chceme vegetariánské jídlo a není to salát, což tu bylo jediné vhodné. Odkázali nás na čtvrtek, kdy jsou smažené tvarůžky a tím naše návštěva skončila.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli JanaLenka.
Recenzováno: 6. října 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace na náměstí jsou vždycky tricky.
Tuto řadím do kategorie "použitelná bez výhrad"
jídlo chutné, obsluha ok
Jen trošku chybí dětský koutek, což je spíš otázka konceptu..

Poděkujte uživateli Mechiko.
Recenzováno: 18. září 2019 prostřednictvím mobilu

Bývávalo lépe. Svého času můj nejoblíbenější podnik v UH. Personál průměr, daňčí řádů mi chutnalo, ale čekal jsem víc. Tagliatele s cukety vymyslet pyré zklamání.

Poděkujte uživateli drnda.
Recenzováno: 5. září 2019 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili v srpnu 2019 ve večerních hodinách.

Seděli jsme na venkovní zahrádce, zahrádka nebyla ani z polovina obsazena. Interiér jsme nenaštívili.

Jídelníček nás mile překvapil. Pro někoho nemusí být moc obsáhlý, ale myslím si, že dostačující a každý si dokáže vybrat. My jsme si nakonec zvolili Dijonské řízečky z vepřové panenky na česneku s okurkou a jako přílohu bramborovou kaši. Nepotěšila nás velikost porce, dostali jsme tři velmi malé řízečky, které byly snad pětkrát obalené ve strouhance a dvě lžičky bramborové kaše.. Každopádně i přes velmi malou porci a příliš strouhanky bylo jídlo lehce nadprůměrné a z kvalitních surovin.

Nápojový lístek je velmi bohatý, vybere si každý. Co mě velmi zarazilo bylo, že Pepsi 0,25l je dražší jak Plzeň 0,5l...

S obsluhou jsme byly spokojeni. Byla rychlá a pozorná.

Restaurace vaří lehce nadprůměrná kvalitní jídla, ale vzhledem k naší velikosti porce jsme spokojeni nebyly...

1  Poděkujte uživateli TomySCZ.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Bláznivé Slepice, si také prohlíželi

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Už jste navštívili U Bláznivé Slepice? Sdílejte své zkušenosti!