“Dobré jídlo a pěkné prostředí”
Recenze La Brusla

La Brusla
Kuchyně: Italská
Recenzováno: 22. července 2018

Vhodné i pro bezlepkáře, hříbkové rizoto potěšilo, tomatová polévka byla skvělá, obojí nebylo v mých silách a musea jsem nechat část rizota zabalit. Dcera byla nadšená z možnosti připravit si sama pizzu a já koneckonců také, přeci jen to zkracuje ten čas, kdy posloucháte "kdy už to budeeee" :-) Velmi milá a vstřícná obsluha, jako řidič jsem si nemohla dát letní drink, ale děvčata mi jej nachystala sebou.

Poděkujte uživateli Petra J.

Recenzováno: 9. července 2018

Stavil jsem se na večeři. Velmi dobré těstoviny i obsluha. Ceny vyšší.Čisté prostředí.Čistota a moderní prostředí.Doporučuji.

Poděkujte uživateli romansimik.
Recenzováno: 22. října 2017

Příjemná obsluha i prostředí, jídlo poctivé a za rozumnou cenu. Také velmi oceňuji rychlost, s jakou se jídlo objevilo na stole.

Poděkujte uživateli MarekP2238.
Recenzováno: 31. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Podle mne je to nejlepší pizzerie v Uherském Hradišti. Jako veliké plus je pro mne to, že si děti mohou pizzu připravit sami. Tím se zabaví a samozřejmě jim i jinak chutná.

Poděkujte uživateli Michal V.
Recenzováno: 22. srpna 2017

Jídlo bylo dobré, výběr zajímavý, ale přišlo mi to docela drahé. Kolegové řekli, že si nic nedají a zaplatí, když jsem ještě dojídala, a servírka nepočkala, až dojím. Bylo to dost nepříjemné.

Poděkujte uživateli Klára V.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Brusla, si také prohlíželi

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Už jste navštívili La Brusla? Sdílejte své zkušenosti!