“Krasna restaurace”

La Brusla
Kuchyně: Italská
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Krasna prijemna restaurace
Chudsi jidelni listek za vyssi ceny avsak vyborne jidlo.
Meli jsme spagety Carbonara.

Poděkujte uživateli 1706lucie.

Recenzováno: 28. října 2019

Moje nejoblíbenější restaurace vůbec. Fanatasticky výborné jídlo dělané s láskou,
příjemná a ochotná obsluha, pohodové prostředí. No prostě pokud si chcete n břiše i v srdci udělat pohodu tak se stavte

1  Poděkujte uživateli Pája A.
Recenzováno: 19. října 2019 prostřednictvím mobilu

Naprostá spokojenost jak s jídlem,tak s obsluhou... není vůbec co vytknout... jídlo bylo prostě a jednoduše famózní... rádi se vrátíme

Poděkujte uživateli petrakC2163CB.
Recenzováno: 20. září 2019

Obsluha velmi příjemná, jídlo fantastické, v restauraci byl klid, stoly krásně upravené, čisté, pidi dětský koutek,krytá terasa. Za mne velmi příjemné.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Michaela M.
Recenzováno: 30. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Na výletě na kole jsem se zastavil při cyklostezce v příjemné restauraci. Stručné a výstižné menu s poměrně vyššími cenami. Jídlo vypadalo na talíři velice pěkně, ale chutově by to mohlo být o něco lepší. Ovšem všechno probíhalo velmi rychle, servis byl výborný.

Poděkujte uživateli Q1137OTtom_p.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo La Brusla, si také prohlíželi

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Už jste navštívili La Brusla? Sdílejte své zkušenosti!