Krásný aquapark

Navštívili jsme s rodinou v srpnu 2020 a moc se nám to líbilo. Rozdělení bazénů nám naopak přišlo... přečíst další informace

Recenzováno: 29. srpna 2020
Kateřina Ž
Brno, Česká republika
Vcelku dobré, čistá ale chladná voda, pro postižené téměř není sleva

Je zde čistá, ale dost studená voda - hlavně v zimě, hodinu a půl v relaxačních bazénech kvůli... přečíst další informace

Recenzováno: 8. ledna 2020
Jana K

Recenzováno: 13. srpna 2019

Aquapark nebyl přeplněn, všude se dalo dostat bez čekání. Sport, odpočinek či zábava během chvilky na jednom místě

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli cyklista-67.
Recenzováno: 3. února 2019

Akvapark je dobrý. Do atrakcí se vchází kolem plaveckého bazénu, tam jsme dali několik délek a pak se šli bavit. Děti nejvíce ocenily horký venkovní bazén (venku mrzlo) a tobogány. Dále jsou tam divoká voda (malá) a různé trysky a podobně.

Datum zážitku: únor 2019
Poděkujte uživateli vadura.
Recenzováno: 25. ledna 2019

Tento aquapark jsme s rodinou navštívili při pobytu na jižní Moravě.Byli jsme jím nadšení.Teplo,čisto.2 tobogány.Děti nadšené z tobogánu na duších.2 vířivky, oddělený plavecký bazén od wellnes zóny,chrliče,řeka,dětský-oddělený bazén....průplav do venkovního ,relaxačního -vyhřívaného bazénu s perličkou po celém obvodu...Občerstvení a jídlo u bazénu-nákup na čip....Suchá restaurace s meníčkem za slušné ceny.Za nás jednička!!.Při návštěvě hned ráno-klídek a pohodička....Děti se pořád ptají,kdy zase navštívíme.Škoda,že to máme poněkud z ruky(140km)

Datum zážitku: září 2018
Poděkujte uživateli MICLIK.
Recenzováno: 7. listopadu 2018

Pravdou je, že aquaparky nemám příliš v lásce - jsem spíš suchozemská bytost, neplavec, takže jsem se dojela jen tak cachtat s rodinou. Ale bylo to fajn. Velké bazény, vířivky, dětský bazén a venkovní bazén mě mile potěšily. Na tu cenu je to velice slušná kvalita. Těším se na wellness. :) A doporučuji!

Datum zážitku: říjen 2018
Poděkujte uživateli evina_kalous.
Recenzováno: 28. srpna 2018

Letní areál je dostatečně prostorný, takže si každý najde své místečko, spousta atrakcí pro děti i dospěláky, nevadí, ani když prší, dá se zde slušně najíst. Tobogány, výřivky, teploučký výplachový bazén, atd. super, ,

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli franavratil.