“Jednooký mezi slepými králem.”

Kozlovna u Hejtmana Sarovce
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 31. srpna 2018

Navštíveno již potřetí a rád návštěvu zase zopakuji. Restaurace vizualizovaná do stylu velkopopovického kozla nabízí vhledem ke konkurenčním podnikům v blízkosti chutné jídlo i solidní tankové pivo v čistém útulmém prostředí. Odpolední menu bych řadil k nadstandartním. Avšak ceny ostatních pokrmů jsou dle mého názoru lehce vyšší, avšak dostanete za ni kvalitní jídlo které rozhodně nezklame. Dá se zde ubytovat i posedět na venkovní zahrádce což ale hodnotit nebudu jelikož jsem tyto služby nevyužil.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Jan F.

Recenzováno: 13. srpna 2018

... ale hlavně mohu doporučit zdejší výborná grilovaná žebírka a domácí "tlusté" čipsy - no prostě mňam

Datum návštěvy: únor 2018
Poděkujte uživateli Ondrej S.
Recenzováno: 12. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Na venkovní zahrádce, která by potřebovala občas uklidit (uleptaná dřevěná křesla bych umyl jako první), jsem si dal výborné černé pivo a zelnou polévku. Tak dobrou jsem opravdu dlouho neměl. Vepřové koleno na černém pivu ale bylo příšerné. Chutnalo nahořkle, v troubě bylo díky načernalé barvě evidentně déle, než mělo být. Hnusná hnědá UHO omáčka to nezachránila. Kuchař neměl den, obsluha ale byla na jedničku.

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Michal V.
Recenzováno: 4. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Prumerne jidlo i obsluha, mozna zbytecne vysoke ceny! Prostor i zachody ciste. Nemeli jsme pivo, takze nemohu hodnotit

Datum návštěvy: srpen 2018
Poděkujte uživateli Andrea M.
Recenzováno: 7. července 2018 prostřednictvím mobilu

Prostor příjemný zejména pro posezení u dobrého piva z tanku, čemuž odpovídá i nabídka jídel, jejichž kvalita je na relativně dobré úrovni a rozhodně neurazí. Vysoký gastronomický zážitek však neočekávejte. Přesto doporučuji, zejména na pivo a něco drobného k němu.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli 553ond_ejv.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kozlovna u Hejtmana Sarovce, si také prohlíželi

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Už jste navštívili Kozlovna u Hejtmana Sarovce? Sdílejte své zkušenosti!