“Vynikajici vecere ”
Recenze Beef and Beer

Beef and Beer
Popis: Naší kuchyni vévodí steaky z masa té nejvyšší kvality připravované za pomoci speciální technologie přípravy masa na lávových kamenech. Můžete ochutnat steak z hovězí svíčkové plemene Charolais, hovězího flapu ze Severní Ameriky, hovězího flanku z Austrálie či hovězí Rib eye z Jižní Ameriky. Další specialitou je telecí maso, které pochází z EKO farmy v podhůří Jeseníků, kde krávy chovají pro naše restaurace. Nechybí ani pravé americké bistro v podání báječných hovězích burgerů či pečených hovězích žeber. Vybíráme ty nejlepší suroviny a hlavně dbáme na čerstvost veškerých potravin. Podáváme domácí dezerty z naší cukrárny. Pokrmy doplňuje vyhlášené točené dalešické pivo a další pivní speciály, široká nabídka vín z celého světa, které vám spolehlivě doporučí náš personál a nebo naše jedinečné domácí limonády, které doporučujeme, vzhledem ke svému složení, také dětem. Vždy děláme maximum pro to, aby každá vaše návštěva v Beef & Beer byla jedinečná a nezapomenutelná…
Recenzováno: 29. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Jedna se dle meho nazoru o nejlepsi restauraci v Uherskem Hradisti,samozrejme pokud jite maso. Steaky jsou opravdu vynikajici,vsichni jsme si pochutnali,chodime sem pravidelne. I z ostatni nabidky jidel si lze vybrat neco zajimaveho,napr.salat s kozim syrem byl moc dobry. Prostredi ciste,jednoduche,pro steaky maji krasne bridlicove talire,je radost se sem vracet.

Poděkujte uživateli Sylva V.

Recenzováno: 28. srpna 2018

Tak tohle fakt neomrzí, steak jedna báseň, jen se na jazyku rozpustil. K tomu fazolky s opečenou slaninkou a česneková bagetka - mńam. Masíčko krásně vyzrálé. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli franavratil.
Recenzováno: 28. srpna 2018

Dokonalé hamburgery a steaky. Skvělá obsluha. Velmi příjemné a moderní prostředí. Nejde než doporučit.

Poděkujte uživateli David H.
Recenzováno: 14. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Krome toho, ze jsme trosku bojovali s parkováním, nemame jedinou vytku.
Prostredi příjemné, obsluha extremne rychla. Pivo vyborne, silne.
Dokonce jsme meli moznost ochutnat "brunch" a byl vyborny.
Objednali jsme si flank steak s grilovanou zeleninou, bylinkovym maslem a pecenymi bramborami se zakysanou smetanou. Medium rare dodrženo na jednicku, masicko presne jak ma byt :-)
Cheddar burger s domacimi hranolky taky vytecny. K tomu dalesicke pivko, rakytnikova limonada. Odjizdeli jsme nacpani a nadmiru spokojeni.
Ceny teda trosku prazske, ale radi se sem vratime znovu ochutnat jeste neco dalsiho.

Poděkujte uživateli Alena F.
Recenzováno: 23. července 2018 prostřednictvím mobilu

Vynikající jídlo, specializace především na maso, ale na své si přijde každý. Milá obsluha a krásné prostředí :-)

Poděkujte uživateli Patricie M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Beef and Beer, si také prohlíželi

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Už jste navštívili Beef and Beer? Sdílejte své zkušenosti!