“Masove porno”
Recenze Beef and Beer

Beef and Beer
Popis: Naší kuchyni vévodí steaky z masa té nejvyšší kvality připravované za pomoci speciální technologie přípravy masa na lávových kamenech. Můžete ochutnat steak z hovězí svíčkové plemene Charolais, hovězího flapu ze Severní Ameriky, hovězího flanku z Austrálie či hovězí Rib eye z Jižní Ameriky. Další specialitou je telecí maso, které pochází z EKO farmy v podhůří Jeseníků, kde krávy chovají pro naše restaurace. Nechybí ani pravé americké bistro v podání báječných hovězích burgerů či pečených hovězích žeber. Vybíráme ty nejlepší suroviny a hlavně dbáme na čerstvost veškerých potravin. Podáváme domácí dezerty z naší cukrárny. Pokrmy doplňuje vyhlášené točené dalešické pivo a další pivní speciály, široká nabídka vín z celého světa, které vám spolehlivě doporučí náš personál a nebo naše jedinečné domácí limonády, které doporučujeme, vzhledem ke svému složení, také dětem. Vždy děláme maximum pro to, aby každá vaše návštěva v Beef & Beer byla jedinečná a nezapomenutelná…
Recenzováno: 2. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Bajecny obed v nezvykle prazdne rrstauraci. Vstup povolen i s malym psem. Skvely servis, servirky mile, usmevave. Neni problem se najist bezlepkove (partnerka byla velmi nadsena). Flank steak skvele udelany, starene maso ma sve kouzlo a opodstatneni. Skvele misto, mohu jen doporucit.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli JanJenan.
Vendula K, Manažer komunikace v zařízení Beef and Beer, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. ledna 2020

Děkujeme za doporučení. Jsme rádi, že jste byli spokojeni, je-li to v našich silách, rádi vyjdeme vstříc. Budeme se na Vás těšit příště.

Recenzováno: 1. listopadu 2019

Prostředí krásné, moderní, obsluha velmi,velmi milá a ochotná a jídlo, vč. dezertu úchvatné, harmonie chuti, největší gurmánský zážitek jaký jsem kdy kde zažila. % doporučuji!!!

Poděkujte uživateli Martimayy.
Vendula K, Manažer komunikace v zařízení Beef and Beer, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. prosince 2019

Děkujeme. Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo, jídlo chutnalo a byla jste spokojená. Budeme se na Vás těšit zase příště.

Recenzováno: 19. října 2019

Naprosto fenomenální jídlo, superkrutopřísná obsluha, příjemné prostředí, fanfárově bambilionová nabídka jídel i pití. Maximálně doporučuji!!! %

Poděkujte uživateli Tomáš S.

:-D Děkujeme za vyčerpávající a slovně obohacující recenzi :-) Jsme rádi, že jste byl maximálně spokojen.

Recenzováno: 19. října 2019

Vřele doporučuji!!! Milá obsluha,perfektní servis a vynikající jídlo. Tahle restaurace opravdu stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli PetraHrdlicka18.

Děkujeme za doporučení a budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 5. října 2019

Velké zklamání, hodnota a kvalita steaku zcela neodpovidala ceně a našim představám. Obsluha nepodala dostatečné informace a spíše z nás dělala hlupáky.

Poděkujte uživateli Katka R.

Zdravíme Vás, děkujeme za recenzi a mrzí nás, že jsme nenaplnili vaše představy. Budeme doufat, že při další návštěvě odejdete s příjemným zážitkem.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Beef and Beer, si také prohlíželi

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Už jste navštívili Beef and Beer? Sdílejte své zkušenosti!