Útěk ze šatlavy - úniková hra Valtice

Super unikovka

Recenzováno: 10. srpna 2020
zabka1

Recenzováno: 14. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Na únikovce jsme nebyli poprvé, tahle je skvělá tím prostředím opravdové šatlavy, hra není přeplácaná, připadáte si jak vězni. Mrzí nás nezískání elixíru, ale ten jsme si pak koupili za odměnu. Opravdu doporučujeme

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Dana F.
Recenzováno: 10. srpna 2020

Únikovka se nam moc libila, byla nase druha. Velmi mile privitani pánem uz mezi dvermi, v podstate vse zacina od prvniho pozdravu, kdy jsme se pobavili jiz pri udelovani prvnich dulezitych rad pro hru. Byli jsme dva dospeli a dve deti, pro tyto prostory pocet osob tak akorat, prostory jsou male, proste idealni vezeni. Zacatek jsme meli pomalejsi, vypadalo to, jako by nebylo od ceho se odpichnout. Ale pak uz to melo spad. Spousta novych zamku, ktere jsme nikdy nevideli. Vse bylo perfektne promyslene a poradne jsme se zapotili. Libi se mi, ze kazdy clen posadky vzdycky objevi ci vyresi nejaky ukol.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli zabka1.
Recenzováno: 8. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Nejsme v únikových hrách úplní nováčci, Šatlava byla naše devátá hra. Překvapilo nás ale hned několik úkolů a nových zámků, které jsme jinde neviděli. Pro dva byla hra opravdu těžká. Celkově hra působila stísněně, úkoly byly nevšední a finální zámek byl naprosto neskutečný a originální. Děkujeme za zážitek a určitě doporučujeme!

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli evaj487.
Recenzováno: 13. května 2019

Úniková hra ve Valticích z názvem Útěk ze šatlavy je skvělá i pro rodinu s dětmi. Unikli jsme 6 minut před koncem a úkoly byly skvělé. Přestože prostředí nebylo až tak členité, množství a zajímavost úkolů nás tak vtáhly do hry, že nebyla vůbec potřeba většího prostoru. Zajisté se pobavíte, stejně jako my :-). Mohu jen doporučit :-)

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli ImLucy71.
Recenzováno: 3. ledna 2019

Únikovka se nám moc líbila. Na začátku bylo trochu zdlouhavé. ale zajímavé vyprávění. Jakmile jsme však začali, stálo to za to. Jen bych doporučila spíš pro 3-4 lidi. Byli jsme v pěti a vzájemně se pletli, je to ve stísněných prostorách.

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Ilona Č.