“Příjemně strávené odpolene se skvělým jídlem a dobrým pitím”
Recenze Valtice 1100

Valtice 1100
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Hned od příchodu do restaurace velmi profesionální a milý přístup personálu, velice dobré víno, které jsme si nechali doporučit. Spokojení byli i pivaři. Jídlo bylo od předkrmu až po dezert opravdu chutné. Domácí pálenka na závěr byla vrcholem celého odpoledne. Vřele doporučuji.

Poděkujte uživateli thomblaha.

Recenzováno: 11. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Mají jen pár jídel, ale všechny vypadají úžasně a to co jsme měli - nemám slov, luxusní. Obsluha skvělá.

1  Poděkujte uživateli 29milenag.
Recenzováno: 28. října 2019

Náhodná návštěva restaurace s rodinou. Jídlo velmi dobré, já měl kachnu na dýňovém pyré s hruškou. Rychlá profesionální obsluha. Bohužel jsme se nemohli zdržet déle a já jako řidič jsem nemohl ochutnat něco s velkého výběru vín.

1  Poděkujte uživateli jarmatousek.
Recenzováno: 19. října 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace vylozene nuti k navsteve ve vetsi skupine, kde si pratele navzajem umozni ochutnavku sveho vyberu. Tady se totiz rozhodnout, je nadlicky ukol.

1  Poděkujte uživateli V7784DCjanb.
Recenzováno: 16. října 2019

Restaurace blízko centra Valtic, kam nechodíte jen tehdy, když mate hlad, ale i v případě, že máte na něco chuť a chcete mít zážitek z vuně, kompozice jídla na talíři a použitých surovin. To vše vám donese profesionální obsluha, která ví, co podává a vždy ochtná ve všem vyhovět. Za mě malý zázrak ve své komplexnosti. Zajít tam doporučuju. Vysoký standart drží dlouhodobě. Vím to, jsem místní. Luboš Oliva

1  Poděkujte uživateli lubosoliva.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Valtice 1100, si také prohlíželi

Valtice, Jihomoravský kraj
Valtice, Jihomoravský kraj

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Valtice 1100? Sdílejte své zkušenosti!