“Hraní si na špičkovou gastronomii! ”
Recenze Valtice 1100

Valtice 1100
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Objednaná polévka bazanti Consome nedodana! Kapři hranolky v kvalitě bistro nádraží 80. let...asi brigadnik a kuchař v karantene...dressing nešel ze šálku vyskrabat a kořenky na stole nebyly. Víno rádoby kvalitní ale dalo se. 6 hostů a 4 obsluha. Bohužel hra na vrcholnou gastronomii ve Valticích se minula účinkem. Je mi líto.

Poděkujte uživateli michalk796.

Recenzováno: 28. září 2020 prostřednictvím mobilu

Do této restaurace jsme si zajeli na oběd. Vůbec jsme nevěděli, co očekávat. Ohromení přišlo už při vstupu do restaurace, kdy nás naprosto okouzlil interiér a obrovské okno do zahrady. Restaurace tak působila při deštivém odpoledni velmi útulně. Náš zážitek pokračoval dál příjemnou a ochotnou obsluhou a vygradoval vynikajícím jídlem. Měli jsme květákový krém, kachní prso a perličku, a nemůžeme vytknout absolutně nic. Na konci jsme si ještě koupili suvenýr v podobě lahve vína a kávy, a o krásné sváteční odpoledne bylo postaráno.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 157petrat.
Recenzováno: 19. září 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi příjemné prostředí a úžasné jídlo. Celý zážitek umocnil skvělý číšník Lukáš, který nám dokázal velmi profesionálně poradit ve francouzském menu ( které není moje preferované ) Opravdu díky němu vych hodnotila restauraci 10/10 Nicole Šubertová

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli Imponex.
Recenzováno: 26. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Už jsem zažil a navštívil hodně krásných a vyhlášených restaurací po celé republice, ale dnes, 26. Srpna, jsem narazil na nejlepšího číšníka, co mě kdy obsluhoval. Profesionál v každém detailu. Ochota, vtip, lidskost a jen třeba detail, že rozlévané víno nám nalil přímo u stolu z láhve. No nemám slov. A samozřejmě kachní prso a kuře na estragonu, masa se jen rozpadala a kůžička jen křupala. Děkujeme.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 966vladim_rk.
Recenzováno: 28. července 2020

Vzala jsem rodinu na oběd, ale bohužel horší restauraci jsme za celou dovolenou ve Valticích a okolí nenavštívili. Po usazeni trvalo 20minut, než nám donesli jídelní lístek, dalších 20minut, než si nás všimli, že si chceme objednat. Už jsme chtěli z restaurace odejít. Přístup číšníků naprosto laxní, ikdyž v restauraci zrovna skoro nikdo nebyl, radši stáli u baru nebo ve dveřích a koukali jiným směrem. Jídlo nás bohužel za ty ceny taky nijak neohromilo, spíš naopak. Opravdu nedoporučujeme..

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 121marketap.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Valtice 1100, si také prohlíželi

Valtice, Jihomoravský kraj
Valtice, Jihomoravský kraj

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Valtice 1100? Sdílejte své zkušenosti!