Recenzováno: 23. června 2019

Jsme zde potřetí, ubytování čistota personál jako vždy v pohodě. Ale hotel by měl mít v provozu kuchyň a restaurace zavřená v 21 00 je úsměvná. Na recepci lze koupit pouze víno nic více. Pokud není na pokoji malá lednička tak si nelze nic uchladit na noc

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Hafgufa.
Recenzováno: 14. února 2019

Hotel v dobré lokalitě blízko centra. Vstřícný a velmi ochotný personál. Čisté pokoje. Parkování u hotelu. Pěkná zahrada s terasou. Přiměřený poměr ceny a kvality.
Vnitřní vybavení hotelu je staršího data a lehce opotřebované. Snídaně skromnější, ale odpovídající dané cenové úrovni.

Datum pobytu: září 2018
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
1  Poděkujte uživateli RH_Hanak.
Recenzováno: 13. října 2018

Většinou recenze na hotely nepíšeme, ale tady si bohužel nemůžeme pomoct. Původně jsme nabídku na náš letní pobyt našli na slevovém portálu, kde v daném počtu osob týden s polopenzí (!) vycházel na určitou sumu. Do hotelu jsme volali jen proto, abychom zjistili, jestli akceptují unišeky. Když už jsme měli hotel na telefonu, paní nás přesvědčila, že tím pádem nám pobyt rezervuje u nich a nemusíme už nic sami bookovat jinde. Souhlasili jsme a domluvili se, o jaký pobyt přesně máme zájem, tedy týdenní s polopenzí za cenu, kterou jsme našli přes bookingový web. Dokonce tvrdila, že takto to budeme mít ještě o něco málo levnější. Po příjezdu do hotelu Apollon jsme ovšem dostali informaci, že polopenzi domluvenou ani zaplacenou nemáme a můžeme si připlatit přes 1800 za večeře. Nikdy jsme nepřišli na to, jestli to byl opravdu omyl, nebo nás hotel zkrátka podvedl, proto jsme doplacení polopenze odmítli z principu. Ano, nevšimli jsme si, že na faktuře není uvedena, ale nevěnovali jsme tomu pozornost, když jsme to při dvou telefonátech potvrdili. Nicméně, ani písemné potvrzení asi pro hotel důležité není, neboť zamluvení dětské postýlky jsme v emailu potvrzené měli a den před příjezdem jsme se v podstatě náhodou (naštěstí) dozvěděli, že ji dali jinému pokoji a máme smůlu. Další věc byl pobytový poplatek, který po nás chtěli zaplatit, i když už zaplacený byl, což si uvědomili až za nějakou dobu. Co nás na těchto zkušenostech zarazilo nejvíc, byl přístup personálu. Člověk by čekal omluvu nebo nějaké vyjádření lítosti nad jejich chybou případně nedorozuměním, ale ničeho takového jsme se nedočkali, jednání bylo velmi strohé a bez zájmu. Pokoj byl celkem hezký, prostorný a relativně čistý, ale umístění rodiny s ročním dítětem do patra nám taky nepřišlo nejlogičtější. Hotel celkově si spíš hraje na baby-friendly, protože nevíme, v čem to spočívá, jestli v té jedné postýlce…? Žádný ani obyčejný hrací koutek u jídelny (stačila by bedna s plyšáky nebo autíčky), aby se dospělí mohli v klidu nasnídat například, venku jen malé pískoviště a žádné hračky, mini skluzavka, prostě nic, dítě od 1 do 5 let tam určitě nijak nezabavíte. Abychom jenom nekritizovali, snídaně nebyly vůbec špatné, jak mnozí píšou – i když jsme přišli před koncem podávání, stále bylo všechno doplněno, včetně domácích buchet, pro nás naprosto dostačující (i když bychom přidali ještě nějaká míchaná vejce nebo hemenex na změnu od párků třeba). Na závěr bohužel musíme přidat zkušenost s mravenci, kteří se nám nějakou záhadou zjevovali v podkrovním pokoji, kdykoli jsme nechali trochu jídla ležet mimo uzavřenou nádobu. A nebylo jich pár, ale desítky, docela nechutný zážitek. Opět, když jsme na to při odjezdu upozornili recepční, ještě si z toho v podstatě dělala legraci a až když jsme zdůraznili, že to myslíme jako stížnost a že by s tím asi měli něco dělat, řekla, že zavolají deratizaci. Celkový dojem z naší strany tedy bohužel špatný, i když umístěním a vzhledem hotel určitě potenciál má. Je potřeba zlepšit služby a přístup personálu, a to výrazně!

Tip ohledně pokoje: Pokoj v podkroví nalevo, ke kterému vedou schůdky, velký, ten naproti údajně velmi malý.
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli Lucie K.
Recenzováno: 17. dubna 2018

Ubytování bylo průměrné, odpovídající ceně. Pokoj byl malý ale uklizený a čistý. Paní na recepci byla vstřícná a nechala nás v den odjezdu parkovat na hotelovém parkovišti až do večera, kdy jsme odjížděli. Snídaně dostačující, ale myslím, že bude každý den stejná. My byli jen na víkend, tak to nevadilo. Večeře byla ale tak špatná, že jsme druhý den radši polopenzi obětovali a najedli se mimo. Přidávám se k ostatním recenzím, že na přespání se snídaní můžu klidně doporučit, víc od toho ale nečekat.

Datum pobytu: duben 2018
Poděkujte uživateli Tereza K.
Recenzováno: 6. listopadu 2017

Přijeli jsme večer, povečeřeli, posnídali, uschovali si zavazadla, odešli, odpoledne je vyzvedli, odjeli. Hotel v nás zanechal veskrze kladný dojem. Mimořádně ochotná a milá recepční (byla velmi ochotná už při rezervaci), večeře z jídelního lístku byla chutná, dvě láhve vína donesené ze sklepa dobré, jen bílé mohlo být trochu chladnější. Dvoulůžkový pokoj v podkroví menší, ale přijatelný. Koupelna, WC byly OK. TV taky. Horší to bylo s topením, které sice topilo, ale "šplouchala" v něm celou noc voda. Přivítali bychom na pokoji minibar. Chyběl mi "normální" šampon (k dispozici byl pouze "hair & body"), nedal se koupit ani na recepci. Celkově čistota hotelu i ochota personálu na jedničku. V okolí hotelu klid. Po opuštění pokoje (do 10:00) nám velmi ochotně uschovali zavazadla na recepci až do odpoledne. Vzhledem k tomu, že se v rámci penzionů a hotelů ve Valticích jedná spíše o levnější ubytování, hotel nám poskytl přibližně to, co jsme od jednoho přespání očekávali a drobné nedostatky nám nevadily.

Tip ohledně pokoje: Do vyšších podlaží jsou poměrně strmé schody ve "věžičce" - spíše pro fyzicky zdatné jedince bez velkých kufrů.
Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Tassa15615.