“Předražený děs 😱 ”

Restaurace Albero
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 11. října 2020 prostřednictvím mobilu

Vino standard za 50,-Kč za 1dcl... Už nikdy . Znudeny číšník. V dnešní době si všichni akorát stěžují. Je třeba začít u sebe...

Poděkujte uživateli michalk796.

Recenzováno: 21. září 2020

Výborný Moravský vrabec s ještě lepším zelí. Moc jsme si pochutnali, jako bonus byla navíc ještě moc milá a hodná obsluha. Sem se rádi zase vrátíme

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Mací V.
Recenzováno: 12. září 2020 prostřednictvím mobilu

Takto dobrého moravského ptáčka jsem již dlouho neměla. Jídlo moc dobré a rychlé. Místo velmi příjemné s výhledem na střechu kostelu.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli annanases.
Recenzováno: 17. srpna 2020

Přišli jsme ve 20.30,mají mít otevřeno do 22 hodin. Řekli nám ať odejdeme, že kuchař si musí něco zařídit. Už nikdy. Hlavně že si stěžují na ztráty z koronaviru

Datum návštěvy: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli 34tomasm.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Po prohlídce nádherného zámku a výšlapu na kolonádu Reisnu nám přišla velice vhod tato pěkná hospoda. Navštívili jsme ji v době čínské nákazy, přesto obsluha byla příjemná a jídlo delikátní, rovněž plzeňské pivo bylo ok. Prima místo !

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli jar0mar.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Albero, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj
Valtice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Restaurace Albero? Sdílejte své zkušenosti!