“Obed”

Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 30. prosince 2019

Opet nezklamali, vynikajici jidlo a skvela obsluha. Prilezitostne se tu umime zastavit jiz pres 15 let. Kvalita nikdy nezklamala.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli betka382.

Recenzováno: 24. listopadu 2019

Velmi příjemná restaurace se skvělou nabídkou českých jídel. Chuťově skvělá jídla, pestrá nabídka, příjemná obsluha. Vřele doporučuji jitrnice a jelítka s bramborem a se zelím, dále skvělé polévky a jak jsem viděl jídla kolem všechno bude skvělé. Doporučuji rezervaci bývá dost plno.

Poděkujte uživateli ji_634.
Recenzováno: 19. října 2019 prostřednictvím mobilu

Vraceli jsme se po minulé dobré zkušenosti. Opět jsme si velmi pochutnali. Dali jsme si 2x kačenu s knedlíkem, moravského brabce, katův šleh. Vše výborné, až nadměrné porce. Zabalili nám jej sebou. Jako dezert doporučujeme přesňáky- bramborové "palačinky" s povidly sypané mákem, štrúdl- přinesli snad 1/2 šišky- zabalili nám jej sebou. Výborná kávička od Meinla, moc dobrá rakouská limča a pivečko.
Vše korunováno velmi ochutnou, milou a rychlou obsluhou. Mohli jsme s pejskem. Určitě se vrátíme.

3  Poděkujte uživateli Romana_Hribova.
Recenzováno: 17. října 2019

Jídlo je chutné. Můžete si zde dát jak českou klasiku, tak i jejich speciality. My měli od každého něco a byli jsme spokojeni. Obsluha je milá a rychlá. V restauraci bylo plno, ale vyšli nám vstříc a usadili nás. Pivo (Budwar) výtečné.

Poděkujte uživateli Zoe S.
Recenzováno: 1. října 2019

Slušný standart v jídle i obsluze, ale nic navíc, výhoda je, že zejména venku si pohodlně sedne větší skupina, což je v okolních restauracích problém, trošku usnuli na vavřínech, byť solidních

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Roving18910824601.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Valtická Rychta, si také prohlíželi

Valtice, Jihomoravský kraj
Lednice, Jihomoravský kraj

Valtice, Jihomoravský kraj
Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Valtická Rychta? Sdílejte své zkušenosti!