VALTICKE PODZEMI
Č. 3 z 17 zařízení v kategorii aktivity – Valtice
Vše perfektní

Líbilo se nám to moc. Bylo to superní 👌👌👌 A zajímavé.👍 Príště přijedeme s rodinou. Ať se taky... přečíst další informace

Recenzováno: 28. června 2020
254janaj
Sedliste, Česká republika
Doporučuji .Poučné a zajímavé.

Recenzováno: 21. června 2020
janan645
Kolín, Česká republika

Recenzováno: 28. června 2020 prostřednictvím mobilu

Líbilo se nám to moc.
Bylo to superní
A zajímavé.
Príště přijedeme s rodinou.
Ať se taky pokoukají.

Poděkujte uživateli 254janaj.
Recenzováno: 21. června 2020

Určitě doporučuji shlédnout. Zajímavé a poučné ..Je zde dobrá možnost vidět , ochutnat i zakoupit spoustu vín. Celé se to asi opravdu projít nedá. Je to opravdový labyrint sklepů.

Poděkujte uživateli janan645.
Recenzováno: 20. června 2020

Nádherné prostředí, skvělá atmosféra, příjemná hudba, výtečná vína a dobrá obsluha. Jídlo naprosto průměrné, nakoupené v supermarketu. Stálo by zato se poohlédnout po nějakým místních specialitách. Stačilo by třeba upéct kachničku, kuřata nebo sehnat nějaké regionální uzeniny. Jinak ale skvělý zážitek.

Datum zážitku: červen 2020
1  Poděkujte uživateli Pavel H.
Recenzováno: 7. června 2020

výstava v podzemí krásná, letitá vína. Nevím, jestli se to stalo jen nám, ale vzhledem ke spletitosti chodeb jsme se ztratili a docela dlouho nám trvalo, než jsme se vymotali ven. Myslím, že jsme dostali plánek, ale člověk, který to tam nezná, ztratí se rychle. Lepší by byla asi prohlídka s průvodcem, nevím, možná to nabízí, to jsme nezjišťovali. Jinak hospůdka nad podzemím nádherná, věčně plná.

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Monasaxx.
Recenzováno: 26. ledna 2020

Nádherný sklep s výbornými víny! můžete prokoštovat nabízená vína a projít celý rabyrint sklepů, určitě doporučuji

Datum zážitku: červen 2019
Poděkujte uživateli B5331XSevas.