Termy Cieplickie
Celkem dobré , ale má to nedostatky.

Komunikace s personálem víceméně jen polsky. Český jakžtakž porozumí, anglicky skoro nic. Bazén... přečíst další informace

Recenzováno: 29. července 2020
janrV2250UF
Pelhřimov, Česká republika
Termální koupání za dobrou cenu

Menší areál, možnost vnitřního i venkovního koupání, za příplatek 3 druhy saun, pára, vířivky a... přečíst další informace

Recenzováno: 1. března 2020
MaryAndyPope

Recenzováno: 6. září 2019

Příjemný relax u Jelení Gory. Menší areál, vhodný pro rodiny s dětmi, rodič má i při relaxaci přehled kde se děti nachází. Komplikovanější stravování, které bylo zajištěno pouze barem nad vnitřním areálem - často jsme dlouho čekali i když tam nebyla fronta. Občas venku stánek se zmrzlinou. Voda velice příjemná... areál čistý klidný ....

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli xeliasovaj.
Recenzováno: 2. září 2019

Obyčejný podprůměrný aquapark. Několik bazénů, pár vířivek a skluzavek. V čase naší návštěvy pouze pár návštevníků což nám vyhovovalo, přesto se do vířivky nedostanete pokud na ní nechcete čekat frontu. Jídlo nepoživatelné, několikrát rozmražené a znovu zmražené hranolky upražené na starém oleji, obsluha stánku arogantní, drzá a nepříjemná. Tato zkušenost určitě stačila, už nikdy více.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Martina J.
Recenzováno: 7. října 2018 prostřednictvím mobilu

S rodinou jsme zde byli skoro 5 hodin. Voda supeeeer. Různě teplé bazény, tobogány uvnitř i venku, různé atrakce pro masáž těla. Občerstvení uvnitř na čip. Trochu zmatečné převlékání, doporučuji na nohy žabky.

Datum zážitku: srpen 2018
1  Poděkujte uživateli 626ond_ejl.
Recenzováno: 31. října 2017

Rádi navštěvujeme termální lázně, především na Slovensku, chtěli jsme navštívit i nějaké blíže v Polsku. Areál je pěkný, nový, ale uvítala bych častější úklid ve sprchách. Jako negativum vidím příliš chlorovanou vodu a studenou vodu ve venkovním bazénu. Voda venku má "pouze" 34 stupňů, což nám na termály v zimě přijde málo. Tento areál vidíme spíše jako nadstandardní bazén a určitě se nedá srovnat třeba s Tatralandií nebo Laa v Rakousku. Pokud to máte blízko, tak návštěvu doporučuji, ale delší cestu bych jenom kvůli tomuto bazénu asi nepodnikala.

Datum zážitku: říjen 2017
5  Poděkujte uživateli AnickaHR2017.
Recenzováno: 13. března 2017

Tento aquapark nás jako mladý pár moc nezaujal, byl přeplněný a na t jak jej místní vychvalovali, tak velice průměrný. Určitě bych se zde nevrátil.

Datum zážitku: září 2016
3  Poděkujte uživateli marek_204.