“Špičková obsluha”

Kuchyně: Polská
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Možnosti stravování: Pozdě v noci, Snídaně, Rezervace
Recenzováno: 5. prosince 2017

Spíše než restaurace to byl takový obýváček. Soukromí tam tedy moc nečekejte, zato útulné prostředí, skvělé jídlo a milou obsluho ano. Bigos i polévka byly vynikající, pirohy na můj vkus málo slané (a to solí clekem šetřím), jinak supr. Číšník Michal byl profesionál, a i když někteří z naší skupinky občas možná až přehnaně dávali najevo, že jsou Češi, tak se choval velmi zdvořile. Pokud hledáte luxus a chcete jít na jistotu, doporučuji. Jinak ale ve Varšavě najdete i jiné resturace s výbornou národní kuchyní s většími prostory a trochu přívětivějšími cenami.

Poděkujte uživateli Iveta Š.
Arek S, Właściciel v zařízení Specjaly Regionalne, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 12. prosince 2017

Pragniemy bardzo podziękować za poświęcony czas na napisanie tak miłej opinii. I mam nadzieję, iż do zobaczenia ponownie .

Recenzováno: 7. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Domácí jídla vynikajicí!!!

Skvělá romantická místnost s dobře a plynule mluvícím personále v anglickém jazyce.

Poděkujte uživateli Mi88ko.
Arek S, Właściciel v zařízení Specjaly Regionalne, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 9. srpna 2017

Bardzo dziękujemy za miłe słowa.
I mam nadzieję, iż do zobaczenia ponownie .

Recenzováno: 3. července 2017

Hledali jsme restauraci, kde bychom si mohli dát pirohy a nemohli jsme vybrat lépe. sice jsme si vystáli frontu (za námi se vytvořila několikrát větší), ale stálo to za to. pirohy byly dokonalé, dezert jakbysmet, nic nemělo chybu. obsluha opravdu velmi milá, prostředí příjemné a vkusné. pokud budu ještě někdy ve varšavě, nebudu váhat ani minutu, kde se najíst.

1  Poděkujte uživateli iginka.
Arek S, Właściciel v zařízení Specjaly Regionalne, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. července 2017

Recenzováno: před 2 dny prostřednictvím mobilu

Recenzováno: před 4 dny prostřednictvím mobilu

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Specjaly Regionalne, si také prohlíželi

Varšava, Mazovské vojvodství

Už jste navštívili Specjaly Regionalne? Sdílejte své zkušenosti!