Zpráva z webu Tripadvisor:Dočasně uzavřeno
The Ljubljana Castle
Prohlídka města

Výborný, moderní doplněk k cestě na hrad. Při jízdě stihnete krásný pohled na město. Příjemné... přečíst další informace

vladimirsoukup
České Budějovice, Česká republika
Nahoru na hrad

Nahoru na hrad je možné vyjet touto lanovkou, cena byla 4 eura za zpáteční lístek, nemusel jsem... přečíst další informace

Recenzováno: 16. října 2016
Froma68
Havířov, Česká republika

Recenzováno: 17. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Byli jsme na výletě a podívali jsme se i na hrad. Bohužel není možné prohlédnout si nějak expozice hradu kromě věže a kaple. Zbytek jsou výstavy které jsou parádní. Občerstvení je tu opravdu hodně

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli lin763.
Recenzováno: 12. června 2018

Hrad je nejvyšší místo ve města, je zde krásný výhled na celé širé okolí. Na hrad vede prosklená lanová dráha za celkem vysoký peníz (obousměrná se vstupem do muzeí hradu). Vnitřní prostory hradu a muzea hodnotím 2**, za mě nic moc... Pěší trasu jsem nezkoušel.

Datum zážitku: červen 2018
Poděkujte uživateli Kobzik.
Recenzováno: 25. listopadu 2017

Výborný, moderní doplněk k cestě na hrad. Při jízdě stihnete krásný pohled na město. Příjemné doplnění této památky.

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli vladimirsoukup.
Recenzováno: 25. listopadu 2017

Toto místo mě opravdu nadchlo propojením moderní architektury a historické památky. Krásná prohlídka, kde se můžete dotýkat exponátů je doplněna překrásně zpracovaným filmem o historii této památky. Doporučuji navštívit.

Datum zážitku: listopad 2017
Poděkujte uživateli vladimirsoukup.
Recenzováno: 10. listopadu 2016

Krásná a moderní lanovka s panoramatickým oknem je snad větším zážitkem a je zní lepší výhled na město než ze samotného hradu.

Datum zážitku: září 2016
Poděkujte uživateli petrrautik.