“Slovinsko trip ”

Fritolin pri Cantini
Č. 1 z 66 Restaurace v Piranu
Kuchyně: Středomořská
Recenzováno: 25. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Během návštěvy Piranu jsme si sem zašli na večeři. Jídlo bylo výborné, bez dlouhého čekání, příjemná atmosféra. Doporučujeme.

Poděkujte uživateli M2291GTmartinj.

Recenzováno: 27. října 2019 prostřednictvím mobilu

Lokalni restaurace s vybornym jidlem i vinem. Jidlo objednavate u okynka, piti u stolu. Doporucuji talir morskych plodu pro dva. Skvela volba!

Poděkujte uživateli barborac78.
Recenzováno: 18. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělá restaurace, zastavili jsme se zde ja na oběd, tak i na večeři. Při navsteve Piranu nesmíte toto misto opomenout.

Poděkujte uživateli Martin M.
Recenzováno: 25. července 2018 prostřednictvím mobilu

Vege tortila, grilované kalamary plněné sýrem a šunkou. Obě jídla na jedničku. Sednout se dá na hezkým náměstíčku kde hraje harmonikář.

Datum návštěvy: červenec 2018
Poděkujte uživateli 757mikyh.
Recenzováno: 11. července 2017

Když si objednáte, tak dostanete mušli s číslem a když se ozve zvon, tak se díváte na okénko, jaká rybka s číslem se tam objeví :)
Nejsme úplně vyznavači mořských potvor, ale když už jsme byli, tak jsme to chtěli vyzkoušet. A chybu jsme rozhodně neudělali - smažené sardinky, tortilla s tuňákem a kalamáry - bylo to opravdu moc dobré.

Datum návštěvy: červenec 2017
1  Poděkujte uživateli cappion.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Fritolin pri Cantini, si také prohlíželi

Portorož, Slovinské Přímoří
Piran, Slovinská Istrie

Už jste navštívili Fritolin pri Cantini? Sdílejte své zkušenosti!