Citadel

Recenzováno: 26. července 2019
V1104YIbarbarak
Paříž, Francie
Neuvěřitelný výhled

Krásný výhled na Budapešť jako na dlani. Kopec a schodů na horu velmi moc, ale ten výhled rozhodně... přečíst další informace

Recenzováno: 27. listopadu 2018
Veronika J

Recenzováno: 26. července 2019

Nečekala jsem, že to bude tak krásný výhled. Bylo to opravdu spongtánní rozhodnutí, které stálo za to. Dokonalé místo. Jedno z mách oblíbených, Určitě doporučuji navštívit, nebudete litovat.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli V1104YIbarbarak.
Recenzováno: 27. listopadu 2018

Krásný výhled na Budapešť jako na dlani. Kopec a schodů na horu velmi moc, ale ten výhled rozhodně stojí za to.

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli Veronika J.
Recenzováno: 16. května 2018 prostřednictvím mobilu

Moc hezké a zajímavé místo, kde jsou hezké výhledy na Budapešť. Hvězdička dolů za to,že po cestičkách se válelo hodně dlouho neuklizených odpadků. Místo jsme navštívili o všední den k ránu a turistů tam bylo velmi málo. Zajímavá je i socha ženy s palmovou ratolestí.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli Andreanacestach.
Recenzováno: 12. května 2018 prostřednictvím mobilu

Super prochazka, nekolika cestickama je mozno se dostat nahoru. Nahore je super vyhled na Budapest, vystoupat ten maly kopec stoji za to.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli 180petran.
Recenzováno: 1. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Na citadelu je pěkná procházka. Z vršku je nádherný výhled. Počasí nám sice nepřálo, ale za ten krásný výhled na město to stálo.

Datum zážitku: duben 2018
Poděkujte uživateli luckau2017.