“Mila a sympaticka obsluha”
Recenze Terv Presszo

Terv Presszo
Č. 250 z 3 712 Restaurace v Budapešti
Okolí: V. obvod / Centrum města
Okolí: V. obvod / Centrum města
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Mila a sympaticka obsluha kousek od parlamentu,prijemne ceny, Plzen k piti..vyborny perkelt:) jde platit kartou

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 558luk_b.
Kata S, social media consultant v zařízení Terv Presszo, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. ledna 2020

Thank you! :)

Recenzováno: 19. října 2019 prostřednictvím mobilu

Tuhle hospůdkou jsem našla na Trip Adviseru, když jsem hledala tradiční maďarskou kuchyni. Šli jsme hlavně na dobrý guláš.
Dali jsme si "beef stew with red wine" a "pörkölt" - prostě takové guláše na jiný způsob a bylo to fakt výtečné. Jídlo bylo dražší, ale zase to byla velká porce. Místní pivo bylo taky moc dobré.
Rozhodně doporučuji!

Poděkujte uživateli bozenka222.
Kata S, social media consultant v zařízení Terv Presszo, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 10. listopadu 2019

Thank you!

Recenzováno: 6. července 2019 prostřednictvím mobilu

Našli jsme podnik podle Trip advisory. Hledali jsme něco poblíž Parlamentu a v tomto podniku jsou ceny srovnatelné jako v ČR. Dalsi plus je klimatizace uvnitř, kterou jsme v tropických dnech ocenili. Obsluha milá. Jídlo se dá zaplatit kartou. Jídlo bylo dobré, zaměřeno na typickou maďarskou kuchyni. Vše, co jsme ochutnali bylo moc dobré. Porce opravdu veliké. Měli jsme jedno jídlo z předkrmu a plnohodnotne jsme se najedli. Prostredi čisté se svéráznou výzdobou.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli thaot386.
Kata S, social media consultant v zařízení Terv Presszo, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. července 2019

Thank you so much!

Recenzováno: 23. května 2019 prostřednictvím mobilu

Našli jsme ji náhodou. Super jídlo, milá obsluha, můžeme jen doporučit. Velký výběr piva, hlavně je tu pilsner urquel.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli michalj1977.
Kata S, social media consultant v zařízení Terv Presszo, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. května 2019

Thank you so much!

Recenzováno: 29. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si porkolt a brassoi a moc jsme si pochutnali. Na mě jen zbytečně velká porce. Jinak moc příjemná a rychlá obsluha. Plzeň umí nacepovat v porovnání s jinými restauracemi. A ještě nemohu zapomenout na výborný vývar. :) Doporučujeme.

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli petrah767.
Kata S, social media consultant v zařízení Terv Presszo, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 20. května 2019

Thank you!

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Terv Presszo, si také prohlíželi

Budapešť, Střední Maďarsko

Už jste navštívili Terv Presszo? Sdílejte své zkušenosti!