“Naprostá pecka...”

KesPub Restaurant
Č. 2 z 16 Restaurace v Buku
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Navštěvuji tuhle restauraci několikrát ročně už čtvrtou sezónu a pokaždé jsem naprosto spokojený. Výborná obsluha, která mluví i česky, skvělé jídlo a útulné prostředí. Je jedno jaké jídlo si objednáte, je vždy velice chutné a velkých porcích.

Poděkujte uživateli Pavel S.

Recenzováno: 12. října 2019 prostřednictvím mobilu

Ani jednou jsme nebyli zklamání. Personál velmi příjemný. Jídlo chutné, porce velké. Výběr z vepřového, hovězího, drůbežího masa. Ryby, saláty, polévky. Něco sladkého, domácí limonády. Ceny pro dva večeře i s napojí od 7.000,00 HUF. Víkendy jsou lepší s rezervací.

Poděkujte uživateli kv_tav2019.
Recenzováno: 28. dubna 2019

Velmi chutné jídlo, obrovské porce, ochotný částečně česky hovořící personál, ceny odpovídají kvalitě, mimo piva je jídlo cenově srovnatelné či levnější než v ČR

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli XyAbC.
Recenzováno: 27. září 2017

(English at the end) Přátelé, jsem tu zas. Opět jsem váhal mezi tentokrát 3 a 4 hvězdičkami. Takže jdeme na to. V této restauraci jsme nebyli poprvé, jedná se o oblíbenou zastávku v lázeňském městečku Bük. Večeřeli jsme zde 2x, což už samo napovídá, že nešlo o zklamání. Nicméně úplná pecka to tedy nebyla. První večeře - manželka losos na zeleninovém salátku. Losos výborně upraven, salátek bohužel nedochucen, pravda, k dispozici olivový olej, ocet i citron. Přesto - salát je třeba vždy ochutit. Tohle je tam maximálně alibismus. Moje večeře - no měl to být hovězí steak s praženou cibulkou a hranolky. Byla to roštěnka, což je sice steak, ale přece jen plátek masa o výšce 5 mm člověku steak neevokuje. Každopádně sice dost well done, ale chutné, cibulka krásně křupavá, ne žádné bláto, hranolky bez chyby. Celkově ale tomu něco chybělo, ale to je spíš otázka očekávání, nežli reality. OBecně se zde moc nebabrají s omáčkami nebo šťávami, jídla jsou pak sušší. Ale musím říct na obhajobu opět klasické - hlady zde nebudete, porce jsou vražedné (jak už někdo psal, jídla pro víc osob - násobte si počet osob x2). Druhá a dnešní večeře - manželka perkelt, neboli po česku guláš, přílohou byly halušky. Jídlo chutné, nebylo pálivé, pálivost dodávána externě klasicky paprikovou pastou Pista. Ochutnal jsem, vcelku nebylo moc co vytknout. Snad málo šťávy, ale o to více masa, libové hověí, dobře ochucené. Moje večeře - candát na grilu s grilovanou zeleninou (a neinzerovaným čerstvým ovocem) a příloha dušená rýže. Zvolil jsem schválně, dávají to tu všude a chtěl jsem kombinaci ochutnat. Takže - nic moc. Ryba sama - no výborná, ale ne vynikající, candát si zaslouží hodně pozornosti, je to výjimečná ryba. Varianta s rýží byla hrozně suchá, nepomohla ani výborná grilovaná zelenina a přelití olivovým olejem. Nebylo to špatné, ale u mě za 3. Prostě jsem si k tomu měl externě objednat omáčku, ale to mě napadlo až pozdě. Takhle hrozně suché jídlo.
Obsluha v restauraci velmi pozorná, té bych 4* dal, srážka za inzerované "Hand Made BEER", které ale neměli připravené a teplé jsem ho za cca 100Kč třetinku nebral.
Proč jsem se nakonec rozhodl udělit 4? Protože jsem si k večeři dal vývar a ten byl jednoduše skvělý. Velmi chutný, se skvělými játrovými knedlíčky a ze zeleniny pouze kolečka mrkve, ale pochutnal jsem si, jako už dlouho na polévce v restauraci ne. Takže DOPORUČUJI! Važte však jídla, polévky jsou skvělé.
So again - few words for English speaking: I have visited the Kes Pub many times, recently during one week I had two dinners. Yes, we have been satisfied, however, it should be better. The dishes are far away to be perfect, they are mostly fried or dry. The salads are not finished, I missed any dressing. Well, I can recommend you again their fish and Hungarian meals. But what really is the best are the soups, especially broths. The personnel is friendly and tries to serve you with the maximum care.
I fully recommend this restaurant, but be careful, the ration is great or even in some cases HUGE! Enjoy the stay in Bukfurdo!

Datum návštěvy: září 2017
Poděkujte uživateli Daniel B.
Recenzováno: 21. srpna 2017

V této restauraci je pěkné stylové posezení, za pěkného počasí i venku. Jídlo výborné, porce velké, servírka uměla i solidně česky.Jsou dost oblíbení, je tam stále téměř plno i když ceny jsou spíše vyšší. Doporučuji aspoň jednou zkusit.

Datum návštěvy: srpen 2017
Poděkujte uživateli Petr5.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo KesPub Restaurant, si také prohlíželi

Už jste navštívili KesPub Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!