Recenzováno: 5. října 2018

Absolutní spokojenost se vším. Perfektní wellness, hlavně sauny jsou super. Personál odváděl skvělou práci. Jídlo v rámci all inclusive vynikající a není co vytknout. Rádi se vrátíme a můžeme jen doporučit.

Tip ohledně pokoje: Pokoj z balkónem
Datum pobytu: říjen 2018
Poděkujte uživateli 1965-JK.
Recenzováno: 26. září 2018

Hotel je situován na okraji obce Bük nedaleko veřejných lázní Bükfürdo, lokalita velmi klidná.
Hotel je poměrně velký a pokoje jsou také prostorné, útulné, čisté a každý den uklízené, některé jsou i s balkonem.
Hotelová restaurace funguje v rámci soft all inclusive a v nabídce je vše od ovoce a zeleniny, po teplá jídla denně obměňovaná. Výběr jak na snídani tak u obědů a večeří byl velký a vše nám moc chutnalo. Personál vždy ihned použité nádobí uklidil a byl velice milý.
Na hotelovém baru je ve večerních hodinách možné objednání piva a vína v rámci all inclusive a zejména víno bylo vynikající, přestože se pravděpodobně nejednalo o prémiové značky. Personál v celém hotelu mluví buď anglicky, německy a občas se najde někdo, s kým se domluvíte i česky, což byl příjemný bonus - klientela hotelu je česká možná v 50%.
Wellness a hotelové bazény nám vyhovovaly na 100%, byli jsme v hotelu s malým dítětem a spokojenost, nikdy se nám nestalo, že by bylo v bazénech moc lidí. Dva bazény jsou přímo v hotelu i s léčivou vodou. Prostředí čisté, počet saun velký a v letních měsících je možné relaxovat i u venkovního bazénu.
Pobyt s dítětem je zde vítaný, cestovali jsme i s malým psem a vše bez problémů.
V hotelu je možné zapůjčení kola a během několika minut se člověk dostane do centra Büku i dále, všude je rovina. K hotelu náleží i golfové hřiště, které jsme však nevyzkoušeli.
Nemáme žádné negativní poznatky a do tohoto hotelu se určitě rádi vrátíme.

Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli michal6012018.
Recenzováno: 19. června 2018 prostřednictvím mobilu

Výborné služby a jídlo. Pozorný personál. Krásný pokoj i koupelna. Župan i pro šesti lete dítě. Psáno i v češtině - popisy jídel. Popisy u bazénu. Pěkný balkon. Není co vytknout. Postel pohodlná. Přistýlka standardní.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli Monika H.
Recenzováno: 11. května 2018 prostřednictvím mobilu

Hotel poskytuje tzv. Light all inclusive. Ubytování bylo na slušné úrovni, jídlo formou bufetu také velmi dobré. Golfové hřiště zajímavé, ale zoufale zanedbané. Greeny v katastrofálním stavu. Wellness v hotelu s venkovním i vnitřním bazénem, různé druhy sauny a možnost masáží.

Poděkujte uživateli mikr650.
Recenzováno: 9. května 2018

Super jídlo, dobré víno v ceně a velmi vstřícný a ochotný personál. Golfové hřiště tvrdší, ale v krásném prostředí a za velmi dobrou cenu. Pokoje pěkné a přiměřené stáří. Bazény fajn. Sauny by chtěly trošku údržbu. Jediné co bych doporučil, aby se někdo z vedení hotelu podíval na stropy a ventilaci nad bazény (plné prachu), omyli si okna a sloupy kolem bazénů a asi bych denně měnil vodu v léčivých bazénech. Plavčíci by místo hraní her na mobilech a facebooku měli něco dělat. Denně bych je nechal umýt 3 okna a máte to pak SUPR vše.

Tip ohledně pokoje: 301 sice bez balkónu, ale fajn
Datum pobytu: květen 2018
2  Poděkujte uživateli Petr K.