Recenzováno: 13. února 2019

Do tohoto hotelu jezdíme s přáteli už šest let asi naposledy. Cena se zvedla během této doby cca 100% a služby jdou spíš dolů,zvlášť v restauraci. Jelikož nás jezdí 10-12 osob dopředu si necháváme rezervovat velký stůl,každý rok jsme měli na stole po celý pobyt cedulku s rezervací.Letos to asi nešlo takže problémy ... Hotel se ani moc nevěnuje údržbě,prostě dokud to funguje a nepadá tak budeme rejžovat...

Datum pobytu: únor 2019
2  Poděkujte uživateli kobras63.
Recenzováno: 4. listopadu 2018

V tomto hotelu jsme strávili nejkrásnější vánoce,tento hotel doporučujeme a určitě se sem vrátíme.Jedním slovem řečeno vše na jedničku s hvězdičkou,není nic co bych vytkla.Jídlo luxusní,pokoje taky,lázně přímo v hotelu oddělené pouze vyhřívaným tunelem.Štědrovečerní večeře kterou pro nás připravili předčila očekávání,vše luxusní.DOPORUČUJEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tip ohledně pokoje: Vše super ,všechny pokoje luxusní
Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Věrka C.
Recenzováno: 3. října 2018

Neznam lepsi dovovlenou nez prave zde. Mila obsluha a vsestranne pohodli . Skvela kuchyne . Kdyz zdravi apenezenka dovoli budeme sem jezdit dokud to pujde...Vse nam vzdy perfektne zaridi CK Hungariatour Dekujeme

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Radko M.
Recenzováno: 3. září 2018

Letos v létě jsme vyrazili na dovolenou do maďarských lázní jak s malým synem, tak rodiči a bylo to skvělé rozhodnutí. Vyžití bylo opravdu široké, děti mají v areálu spoustu vodních atrakcí, dospělí zase míst k odpočinku a relaxaci. Jak v hotelu, tak všude jinde hostitelé nabízeli skvělé jídlo a pití za ceny srovnatelné nebo i nižší než v českých podmínkách. Konkrétně na tomto místě je navíc skvělé, že si díky části krytých aktivit užijete dovolenou i kdyby se nepovedlo počasí. Jen sem neberte puberťáky, ti by se tu nejspíš mezi dětmi a důchodci nudili ;-)

Tip ohledně pokoje: Hotel je bezbariérový a navíc se suchou nohou třeba jen v županu a pantoflích můžete dostat z pokoje až do přilehlých lázní.
Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli rpilzova.
Recenzováno: 18. července 2018

Pobyt v hotelu jsme si objednali přes cestovní agenturu a nějak uvázla komunikace mezi ní hotelem, takže se při příjezdu ukázalo, že pro nás nemají místo.Personál se snažil, hodinku jsme sice museli počkat, ale nakonec jsme, místo klasického dvoulůžkového pokoje s přistýlkou, dostali veliké apartmá s vířivkou.
Co se týče jídla, měli jsme polopenzi, a musím říct, že tak široký výběr a tak chutné jídlo, doplňované do poslední chvíle, jsme snad ještě nikde neměli.
Jen (ale to ani není výtka, spíš nás to pobavilo) místo vybaveného fitka, které má hotel na stránkách, je tam jen místnost s lavicí a stolem.
Jediné, co mi opravdu nevyhovovalo, je prostředí. Z balkónu člověk hledí na pole – ono tam vlastně ani nic jiného není. Není se kam jít projít, něco pěkného vidět. Nakonec i ty termální lázně, do kterých je vstup koridorem přímo z hotelu, jsou jen takové průměrné koupaliště (využívali jsme jen venkovní areál, zbytek posoudit nemůžu). A ani ty ceny na Maďasko nic moc.
Hodně záleží na tom, co kdo od pobytu očekává. Tohle je taková klasika - přes den koupání, večer hospoda. Ale na prodloužený víkend s bezva partou, se kterou se dokážete dobře pobavit, je to fajn.

Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli _nelisa4.