Recenzováno: 10. června 2019

velmi pěkné ubytování s propojením termálních lázní,chutné jídlo ve formě polopenze,dražší nápoje,čisto,personál přívětivý,ubytování se snažili dodržet hned po 14h,my jsme čekali asi 15 min na pokoj vybavení pokoje odpovídá 4*,

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli kicave.
Recenzováno: 13. února 2019

Do tohoto hotelu jezdíme s přáteli už šest let asi naposledy. Cena se zvedla během této doby cca 100% a služby jdou spíš dolů,zvlášť v restauraci. Jelikož nás jezdí 10-12 osob dopředu si necháváme rezervovat velký stůl,každý rok jsme měli na stole po celý pobyt cedulku s rezervací.Letos to asi nešlo takže problémy ... Hotel se ani moc nevěnuje údržbě,prostě dokud to funguje a nepadá tak budeme rejžovat...

Datum pobytu: únor 2019
2  Poděkujte uživateli kobras63.
Recenzováno: 4. listopadu 2018

V tomto hotelu jsme strávili nejkrásnější vánoce,tento hotel doporučujeme a určitě se sem vrátíme.Jedním slovem řečeno vše na jedničku s hvězdičkou,není nic co bych vytkla.Jídlo luxusní,pokoje taky,lázně přímo v hotelu oddělené pouze vyhřívaným tunelem.Štědrovečerní večeře kterou pro nás připravili předčila očekávání,vše luxusní.DOPORUČUJEME !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tip ohledně pokoje: Vše super ,všechny pokoje luxusní
Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli Věrka C.
Recenzováno: 3. října 2018

Neznam lepsi dovovlenou nez prave zde. Mila obsluha a vsestranne pohodli . Skvela kuchyne . Kdyz zdravi apenezenka dovoli budeme sem jezdit dokud to pujde...Vse nam vzdy perfektne zaridi CK Hungariatour Dekujeme

Datum pobytu: září 2018
1  Poděkujte uživateli Radko M.
Recenzováno: 3. září 2018

Letos v létě jsme vyrazili na dovolenou do maďarských lázní jak s malým synem, tak rodiči a bylo to skvělé rozhodnutí. Vyžití bylo opravdu široké, děti mají v areálu spoustu vodních atrakcí, dospělí zase míst k odpočinku a relaxaci. Jak v hotelu, tak všude jinde hostitelé nabízeli skvělé jídlo a pití za ceny srovnatelné nebo i nižší než v českých podmínkách. Konkrétně na tomto místě je navíc skvělé, že si díky části krytých aktivit užijete dovolenou i kdyby se nepovedlo počasí. Jen sem neberte puberťáky, ti by se tu nejspíš mezi dětmi a důchodci nudili ;-)

Tip ohledně pokoje: Hotel je bezbariérový a navíc se suchou nohou třeba jen v županu a pantoflích můžete dostat z pokoje až do přilehlých lázní.
Datum pobytu: červenec 2018
1  Poděkujte uživateli rpilzova.