Recenzováno: 22. května 2019

Zastihlo nás během pobytu opravdu špatné počasí. Spokojenost s ubytováním, vybavením hotelu, nabízenými službami a stravou to naprosto vyvážila. Ochotný personál, čistota, vše na výbornou. V okolí možnosti výletů (za lepšího počasí i na kolech).

Datum pobytu: květen 2019
1  Poděkujte uživateli josvoboda19.
Recenzováno: 28. dubna 2019

Příjemné ubytování k lázeňskému pobytu, tomu odpovídá polopenze, kdy se předpokládá pobyt přes oběd v blízkých lázních, kam je zajištěna kyvadlová doprava. Jídlo je skvělé, podávané formou samoobslužného bufetu, kdy personál odnáší použité nádobí a roznáší nápoje.

Datum pobytu: duben 2019
1  Poděkujte uživateli XyAbC.
Recenzováno: 3. prosince 2018

Hotel se nachází blízko termálních lázní a dokonce nabídzí zdarma svoz do areálu. Pokoje jsou standartní, bez balkonu. Wellness je menší, ale dostačující, rozděleno na 3 částu - dětskou, plavkovou (bazén, vířivka, pára, tepidárium) a saunovou bez plavek (infra, fnská, aroma). Vše ok, Jen krásná odpočívárna se nachází přímo vedle baru bez dveří, takže se v ní díky hlučným hostům odpočívat nedá. Jídlo bylo výborné a vyzdvihla bych i ochotu personálu a skvělé masáže.

Datum pobytu: listopad 2018
1  Poděkujte uživateli jolanawolf.
Recenzováno: 22. května 2018 prostřednictvím mobilu

Pěkný a čistý hotel, velice dobré jídlo s bohatým výběrem, hotelový wellness také příjemný, pokud nemáte chuť na výlet do thermal parku. Milá a ochotná obsluha. Klidné místo, 5 minut od termálního parku,kam vás doveze hotelový minibus.

Datum pobytu: květen 2018
2  Poděkujte uživateli Kateřina C.
Recenzováno: 6. září 2017

Po procházce městečkem jsme se zastavili na oběd v restauraci tohoto hotelu.Ač bylo v restauraci 10 lidí, tak jsme čekali na objednané jídlo 50 minut.S kvalitou jídla jsme nebyli spokojeni.Jídlo bylo vlažné(jídlo podávané venku, by měly být talíře alespoň nahřáté), maso roštěnky - tuhé, vysušené.Dorazilo nás, že metr od našich stolů zastavil hotelový autobus se čtyřmi seniory(asi VIP němečtí) a tak jsme měli oběd i s příchutí dieselového motoru.Přitom opodál je velké parkoviště. Odcházeli jsme velice zklamáni.

Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli Karel V.