Rába Quelle Élményfürdő
Relax

Jelikož byl v Čechách Státní svátek lázně byly přeplněný.Sama čeština.Jinak skvělý odpočinek.Dobre... přečíst další informace

Recenzováno: 31. října 2019
253sarkak
Mladá Boleslav, Česká republika
Bez tobogánu

Recenzováno: 13. srpna 2019
cyklista-67

Recenzováno: 31. října 2019 prostřednictvím mobilu

Jelikož byl v Čechách Státní svátek lázně byly přeplněný.Sama čeština.Jinak skvělý odpočinek.Dobre ceny.Asi jako u nás.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli 253sarkak.
Recenzováno: 18. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemný relax víkend v termálech a saunovém světě doplněný o procházky v historickém městě, které stojí za návštěvu a čas, který mu věnujete a budete za to odměněni krásnými místy, zajímavou architekturou, výbornou kuchyní mnoha restaurací města a kavárnami zvoucími k posezení. Lázně k městu patří, stejně jako obloha a řeky.

Datum zážitku: srpen 2019
1  Poděkujte uživateli mirdasol.
Recenzováno: 13. srpna 2019

Čekal jsem na otevření tobogánu. V onen okamžik mi však sdělili, že pro poruchu se bude jezdit až v pondělí. Tak dlouho jsem nemohl čekat, takže velké zklamání.

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli cyklista-67.
Recenzováno: 11. února 2019 prostřednictvím mobilu

Termální lázně v Gyoru jsou místem, kde jsme zažili naprostou pohodu a relax. Lázně nabízejí několik bazénů určených jak aktivitám s dětmi, tak sportu či relaxu. Lázně jsme vychutnali plnými doušky. Příjemné prostředí za přijatelnou cenu, kde se našinec domluví i česky. Pokud však patříte k těm, kteří v zahraničí nechtějí slyšet rodnou řeč pak doporučujeme místo jiné. U nás však tyto lázně zvítězily

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli zdenekc2019.
Recenzováno: 13. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Jednoduše zklamání.
Už 14 dni před příjezdem jsem si zařizoval a chtěl si objednat masáž. Odpověděli den před příjezdem. A odpověď me tak zaskočila až jsem nevěřil co čtu. Tak arogantní chování ze strany recepce jsem v životě nezažil. Dostal jsem odpověď typu, že si to mám zařídit dříve než den před příjezdem a ještě že prý otravuju, a že jsem si to koupil přes slevový portál tak že jsem blbec. Jídlo že je předražený chápu, ale co nechápu je za takovou cenu taková otřesná kvalita. Na baru dole u vody taky velice příjemná obsluha. A nakonec to nejlepší, každá atrakce(vodní masáže) se po 5 minutách vypne a začne nejdřív za půl hodiny. 400 kilometru a potom tohle? Nikdy více. Možná špatný den nebo nevim. Ale špatné recezne nepíšu vůbec ale tady jsem musel.

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli Traveler38075228733.