Recenzováno: 3. července 2019

Hotel jsem navštívila v roce 2018 a 2019. Hotel jsem znala. Překvapil mě zmatek na recepci, místo 2 pokojů nám dali jeden pro 2 lidi, o druhý jsme si museli říct, i když na voucheru byly psány 2 pokokoje vždy pro 2 osoby.... Pak po nás chtěli další voucher.... Hotel čistý, pokojový úklid, výměna osušek a ručníků výborná, denně lahev vody na pokoj. Pohodlné postele, trezor a wifi na pokoji. Vybavení pokojů poněku zastaralé, ale čisté a udržované. Občas něco nefunguje tak jak má. Vybavení neodpovídá 4 hvězdičkám...Služby all inclusiv, neomezený přístup k nápojům a výborné kávě po celý den. Dopolední i odpolední svačiny. Alkohol v all inclusiv jen večer. Výborné jídlo, velký výběr zeleniny, sýrů, dresingů, maso, ryby.... několik druhů ovoce. Vynikající zákusky!!!! velký výběr zmrzliny. Jídelna čistá, upravená, velmi ochotný a milý personál. Bazény s dobrým přístupem, vířivý bazén včetně možnosti bezbarierového přístupu. Děnně péče o čistotu bazenů. Hotel je klidný, vhodný pro starší klientelu i s pohybovým omezením. Není zcela vhodný pro děti, je zde sice malý mělký bazén a dětský klub, ale hotel je zaměřen na léčebné pobyty dospělých klientů, kteří vyhledávají klid a bezpečný pohyb. Děti do 14 let nesmí do minerálních bazénů. Parkování na parkovišti nebo v garáži. Okolí hezké, krásný park s minerálním jezírkem, procházky. Město Hevíz lázeňského typu, s řadou obchodů, tržiště, pošta, banky..... výlety na Balaton a do okolí. Tragiské jsou výtahy v hotelu. Nestačí kapacitou a v době jídla se čeká na výtah 10-15 minut!!! Další možnosti služeb - sauna, masáže, pedikůra.....

Tip ohledně pokoje: Směrem na bazén nebo na východ. Na západ je dlouho horko a v noci hluk z hlavní silnice
Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli Helena S.
Recenzováno: 2. června 2018

Velice čistý, tichý hotel, pohodlné pokoje, župany, osušky a podložky k bazénům, osušky na pokoj, fén, lednce, TV. Vanikající kuchyně s velkým výběrem čerstvé i nakládané zeleniny, ovoce, lexusních zákusků. Výborně upravené maso a ryby. Široká nabídka nápojů-limonády, džusy, bio džusy, teplé nápoje, víno, voda..... Starší klientela, hotel NENÍ VHODNÝ pro děti, naopak SKVĚLÝ pro klienty, kteří si chtějí užít klid a relaxaci. Termální sirné bazény, teplý bazén s vířivkami (uvnitř i venku), plavecký bazén. Lékaři v hotelu, možnost léčebných procedur, masáže, sauna. Vhodná pro klienty s omezeným pohybem. Příjemné procházky po okolí. Úžasný na relaxaci.

Tip ohledně pokoje: Pokoje na straně k bazénům
Datum pobytu: květen 2018
1  Poděkujte uživateli Helena S.
Recenzováno: 22. ledna 2018

Hotel jsme navštívili ve skupině kolegů jako odměnu za výsledky a strávili jsme v Hévízu tři dny. Hotel velký a čistý, strava výborná, člověk i měl fakt z čeho vybrat. Měli jsme v ceně i vstup do lázní a termální jezero, doporučuji navštívit. Super pobyt.
září 2016

Datum pobytu: září 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Ivana C.
Recenzováno: 11. prosince 2017

Hlavně, spíše pro 40let a více. Hotel má něco za sebou, koupelna spojená s toaletou bez větrání, ALE, jinak prostě vše úžasné! Maďarské jídlo je nejlepší na světě a v tomto hotelu to jen potvrzují, nejde ani popsat, jak jsme si pochutnali - neskutečný. Lázně super, Hevíz nádherný, lidé hodní a vstřícní - jedeme tam ještě jednou!!!

Datum pobytu: listopad 2017
1  Poděkujte uživateli 728pavelt.
Recenzováno: 31. října 2017

Prijemny hotel. Byly jsme na pet dni do lazni a nasledne do Budapesti a Vidne. Meli jsme zaplacene All inclusive, ale chlast necekejte. Pivo a vino bylo pouze mezi 19 a 22hod. Jinak jidlo bylo moc dobre, ne tak extra vyber, ale dobre. Vsude cisto. Hotel uz je starsi, takze tomu odpovida vybaveni, nicmene posledni dve patra jsou v po rekonstrukci a tam pokoje vypadaji diametralne odlisne. Cistota OK, zupan, dost mi chybely erarni pantofle a bylo naprosto mizerne parkovani. Hotel byl plny a tak se tezko hledalo misto na parkovisti. Vnitrni placene je za 12 E/den. Samozrejme je tam spoustu Cechu a Slovaku a parkujou jak dobytek, takze na miste pro dva se vejde sotva jedno auto. Nicmene vysly vstric, dalo se stat i na zakazu zastaveni. Bazeny pekne, ne uplne extra ciste, ale OK.Co bych vytknul jako extra minus bylo, ze kazdy den mezi 12 a 13:30 byly bazeny zavrene kvuli "uklidu", takze musel jit clovek na pokej, nebo se jit nacpat na obed....... Dalo se lezet venku, ale to se dvakrat tak nechce kdyz bylo v rijnu kolem 15°C. S Anglictinou extra nepochodite, nemcina OK.Prijemny a tichy pobyt, i kdyz je tam dost svoloci - rozumej Rusaku.

Tip ohledně pokoje: Doporucuju posledni dve patra
Datum pobytu: říjen 2017
Poděkujte uživateli Georginek22.