Thermal Lake of Hévíz

Recenzováno: 16. srpna 2019
Rencapilot
Praha, Česká republika

Recenzováno: 20. října 2019

Jezero se nachází uprostřed města v krásném prostředí. Přijeli jsme do Hevízu jen na otočku. Teplota byla kolem 29 st. Byla velice příjemná. Měli jsme sluníčko schované za mraky, ale přesto teplo na konec září. Bylo tam spousta lidí, ale u pokladny jsme dlouho nečekali. Paní na pokladně byla milá a vstřícná. Lístek jde zakoupit na 3 hodiny a více. My byli pouze hodinku, ale i tak skvělý zážitek. Doporučuji si koupit plavací kruh nebo plavací nudli, které se tam všude v okolí prodávají. V jezeře je od 2 - 38 m. Já jsem slezla ze schůdků do vody a už jsem nedosáhla na dno. Po jezeře se pohybuje i plavčík na lodičce. Voda ač nevypadá je neskutečně čistá. A ty lekníny jsou úžasné. Obeplavali jsme celé jezero. Skvělý zážitek.

Datum zážitku: září 2019
2  Poděkujte uživateli m00ska.
HevizTourinform, Recepciós v zařízení Thermal Lake of Hévíz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. prosince 2019

Dear m00ska! Thank you for your rate! We hope that you will be our guest again! Welcome from the Fontain of Life!

Recenzováno: 16. srpna 2019

Termální lázně pro relaxaci a odpočinek. Nezapomeňte si sebou vzít něco s čím se dá plavat, kruh, molitanové válce apod. čisté příjemné prostředí. Uvnitř jsou bary, restaurace a občerstvení. Musíte si sebou vzít ale peníze, protože náramek který dostanete pro vstup a výstup nelze použít pro načítání útraty, kterou by jste zaplatily na konci, tak jak je běžné v normálním civilizovaném světě.

Datum zážitku: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli Rencapilot.
HevizTourinform, Recepciós v zařízení Thermal Lake of Hévíz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. září 2019

Dear Rencapilot! Thank you for your rate! We hope that you will be our guest again! Welcome from the Fontain of Life!

Recenzováno: 14. srpna 2019

3 hodiny bohatě stači na využití jezera, vnitřní koncentrovaného bazénu a bahna. Z bahna jsme vytahovali male mušličky, takže si vezeme i přirodní suvenýr. Voda sama o sobě není moc smradlavá, ale sprchy jsou teda síla. Osprchovali jsme se až doma, protože ten smrad po zkažených vejcích byl trochu moc. Pokud máte stříbro, sundejte si ho, mě zčernaly stříbrné naušnice a teď budu řešit jak to sundám. I po osprchování doma moje vlasí smrdí jako sirky, ale je to drobnost. Voda rozhodně má své účinky a moooooc jsme si to užili. Za mě paráda

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Kateřina D.
HevizTourinform, Recepciós v zařízení Thermal Lake of Hévíz, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 15. srpna 2019

Dear Kateřina D! Thank you for your rate! We hope that you will be our guest again! Welcome from the Fontain of Life!

Recenzováno: 4. srpna 2019

Z jezera jsme naprosto nadšeni. Pobyt v Hevízu jsme kombinovali takto: 4 hodiny v jezeře + odpolední "ochlazení" v Balatonu (cca 10 km autem). Strávit celý den v areálu jezera určitě není problém: je zde možnost stravování, odpočinek na lehátku v areálu nebo uvnitř, nabídka různých masáží atd. Jezero je opravdu hluboké, pro malé děti je vhodný spíše dětský bazén. Pozor na stříbrné šperky, v jezeře zčernají

Poděkujte uživateli Verka_CL.

Dear Verka_CL! Thank you for your rate! We hope that you will be our guest again! Welcome from the Fontain of Life!

Recenzováno: 3. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Vřele doporučuji!
Největší termální jezero v Evropě,které má krásné zázemí s restaurací,lehátky,převlíkacími kabinkami...
Jistě se tu dá strávit příjemný den střídavě ve vodě a na lehátku s knížkou.
Domů budete odcházet úzasně zregenerovaní.

Poděkujte uživateli njani2017.

Dear njani2017! Thank you for your rate! We hope that you will be our guest again! Welcome from the Fontain of Life!