“Velice špatná obsluha”

Ahoy Gastrobar & Cafe
Recenzováno: 24. listopadu 2019

Obsluha katastrofa, jídlo dobré, porce přiměřené. Rádi větrají i při 5°C, klidně Vás nechají zmrznout, jen když za sebou nemusí zavřít dveře při donášce jídla z kuchyně, která je mimo bar. Víno katastrofa, pouze rozlévané a neznámého původu.

Poděkujte uživateli Pavel S.

Recenzováno: 21. září 2019

Místo pěkné.Jidlo dobré.Obsluha jeden člověk na piti i jidlo.Hrůza.Čekáte nejdříve na pití potom na jidlo.Nakonec hranolky dostanete úplně studené.Po půl hodině bez piti co čekáte na zaplacení tak Vám účtují ještě 40kč poplatek za servis.To je ostuda.Měli jsme 20ti procentni kupon na slevu a ten stejně neakceptovali.Nedoporučuji.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Abcd000000000.
Recenzováno: 1. ledna 2019

Jídelníček spíš rychlovky. Kvalita něco mezi restaurací a fastfoodem. Ceny dobré. Obsluha trochu slabší. Znovu bych tam už asi nemusel.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Roman K.
Recenzováno: 9. července 2017 prostřednictvím mobilu

Bydleli jsme hned vedle v Azur apartman. Zašli jsme na večeři. Porce slušné, ne velké. Divná obsluha, jídlo nepřinesli všem najednou, ale nosili ho po jednom během cca 45 minut. Na apartmánu inzerována sleva 20%, kterou nám nedali, že prý neplatí, když přijdeme z ulice... Nepochopili jsme princip, kdy by jsme ji dostali :-) K pití pivo Staropramen :-( V nabídce zajímavé višňové pivo pro holky. V globále mohu doporučit...

Datum návštěvy: červenec 2017
2  Poděkujte uživateli tom_gJ8062PH.
Recenzováno: 5. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Posezeni v inspirativní prostředí moderniho Grill baru s mezinárodní kuchyní a kvalitním vinem domácí produkce. Čisté prostředí s vynikajici obsluhou. Vhodné pro rodinné posezeni v kruhu přátel.
S možností sledování sportovních přenosů ve stylu Sport baru.

Datum návštěvy: březen 2017
Poděkujte uživateli J R.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ahoy Gastrobar & Cafe, si také prohlíželi

Už jste navštívili Ahoy Gastrobar & Cafe? Sdílejte své zkušenosti!