Tripadvisor
Recenzováno: 22. listopadu 2018 prostřednictvím mobilu

Ubytování naprosto bez chyby polopenze výborná welnes a termální koupele takě bez chyby a hlavně je tam klid. Jediná chyba dle mého názoru, že nápoje jsou předražené. Jezďíme sem pravidelně jsme tu už popáté.

Datum pobytu: listopad 2018
Poděkujte uživateli janmK1724FC.
SpiritHotel, Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2018

Vážení hosté,

Děkuji vám, že jste napsal svůj názor. Jsme rádi, že jeho relaxace byla příjemně plná a byl se spokojen s každým.

Děkujeme za vaši loajalitu a vítáme Vás zpět do našeho hotelu.

Posíláme vás z Sárváru,

tým Spirit Hotel

Recenzováno: 22. srpna 2018

Doporučuji!!!! Naprosto špičkové všechno! nemám co vytknout, to se mi stává málokdy. S manželem jsme si dokonale odpočinuli. Masáž byla naprosto úžasná. Snídaňový i večerní bufet výborný. Pokoje veliké, postele pohodlné.

Datum pobytu: červenec 2018
Poděkujte uživateli luckakarpiskova.
SpiritHotel, Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. srpna 2018

Vážení hosté,

Velice vám děkujeme za váš čas sdílet vaši recenzi. Velmi nás těší vaše pozitivní hodnocení, doporučení a nejvyšší spokojenost se vším.

Vítáme vás zpět do našeho hotelu.

S pozdravem, Sárvár,

tým Spirit Hotel

Recenzováno: 23. června 2018 prostřednictvím mobilu

Nádherný hotel u jezera kde se dají chytat ryby . Velmi bohaté snídaně a večeře . Procedury na vysoké úrovni . Mnoho bazénu , sauny vše velmi krásné . Pokoje velmi čisté a prostorné . Parkování bez problému .

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli jfdrinks.
SpiritHotel, Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. června 2018

Vážení hosté,

Děkujeme vám, že jste s námi sdíleli své pozitivní hodnocení. Doufáme, že vás brzy přijdeme.

Tým Spirit Hotel vás čeká s velkou láskou

Recenzováno: 9. září 2017

Pokud si budete chtít odpočinout a báječně zrelaxovat, můžeme jen doporučit. Jediným negativem jsou propojovací dveře mezi pokoji, které nejsou protihlukové a my jsme měli smůlu na sousedy, kteří si dělali diskotéku dlouho do noci a na pokoji kouřili, což vše přes tyto dveře pronikalo k nám. Nicméně personál ráno na naši stížnost vše promptně vyřešil a nabídl nám přestěhování na jiný pokoj, takže poté již náš pobyt nic nerušilo. Personál, jídlo i prostředí - vše na jedničku s velkou hvězdičkou!

Datum pobytu: září 2017
Poděkujte uživateli anka20172017.
Recenzováno: 21. srpna 2017

Strávili jsme v hotelu týdena ybrali si relax program, kde nás čekaly procedury celý den včetně jógy a cvičení. Byl to naprostý relax :-) Bazény jssou opravdu nádherné včetně saun a možností koupání i venku. Velmi mile nás i překvapilo jídlo v restauraci. Obrovský výběr a úžasná kvalita. Velice rádi se do hotelu opět vrátíme.

Datum pobytu: listopad 2016
Poděkujte uživateli JaromirP79.
SpiritHotel, Resident Manager v zařízení Spirit Hotel Thermal Spa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. srpna 2017

Náš Milý Host!

Jsme velmi rádi, že jste strávili příjemné dny v našem hotelu! Budeme moc rádi, pokud Vás v našem hotelu budeme moci přivítat i příště.
Přejeme Vám vše nejlepší!

S pozdravem, Tým Hotelu Spirit